Şimdi Ara

İngilizce hazırlık yeterlilik sınavına girmek zorunlu mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
6.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eylülün ikinci haftası yeterlilik sınavı varmış seviye tespit gibi bir şey sanırım, ama ben kalem bile oynatamayacağımı bildiğim için okula boşuna gitmek istemiyorum. Bölüm zorunlu ingilizce hazırlık gerektiriyor yüzde 30 olduğu için. Alt seviyeden başlamak istiyorum ayrıca a1 yani, eğer sınava girmezsem problem olur mu yoksa yine en alt seviyeden sınıfa koyarlar mı nasılsa ha boş kağıt ha sınava girmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sınava girmezsen senin seviyenin ne olduğunu bilmedikleri için büyük ihtimalle seni herhangi bir sınıfa yerleştirmeyeceklerdir diye düşünüyorum.
  • up up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinkokten

sınava girmezsen senin seviyenin ne olduğunu bilmedikleri için büyük ihtimalle seni herhangi bir sınıfa yerleştirmeyeceklerdir diye düşünüyorum.

Öyle olsaydı zorunlu hazırlık diye bir şey kalmazdı ama iyi troll denemesiydi üslup bakımından tebrik ettim inanan inanır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En alt sinif bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeterlilik sınavına girmezsen direk sıfır almış oluyorsun ve bölüme geçemiyorsun. Daha sonra seviye belirleme sınavı yapıyorlar ona göre sınıf belirleniyor eğer bu sınava girmezsen a1 seviyesinden başlarsın,girersen az bir şey bile yapsan b1. Üniversiteye göre değişir mi onu bilmiyorum ama İÜ de böyleydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamzlatanibrahimoviç -- 16 Ağustos 2017; 0:6:12 >
  • gayet ciddiydim aslında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.