Şimdi Ara

ingilizce de 'listening' nasıl geliştirilir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
11.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kelime öğrenmek istiyorsan en iyi yol kitap okumandır listening ise zamanla gelişir öğrendiğin kelimeleri mutlaka dizilerde şarkılarda filmlerde duyarsın böylece lsitening de gelişmiş olur .listening bildiğin şeyleri duydukça daha iyi olur konuşmana da fayda sağlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan-16

kelime öğrenmek istiyorsan en iyi yol kitap okumandır listening ise zamanla gelişir öğrendiğin kelimeleri mutlaka dizilerde şarkılarda filmlerde duyarsın böylece lsitening de gelişmiş olur .listening bildiğin şeyleri duydukça daha iyi olur konuşmana da fayda sağlar

verdiğin bilgi ve önerin için teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan-16

kelime öğrenmek istiyorsan en iyi yol kitap okumandır listening ise zamanla gelişir öğrendiğin kelimeleri mutlaka dizilerde şarkılarda filmlerde duyarsın böylece lsitening de gelişmiş olur .listening bildiğin şeyleri duydukça daha iyi olur konuşmana da fayda sağlar

Kesinlikle katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce şarkılar , ingilizce diziler , ingilizce radyolar ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55taha55

arkadaşlar ingilizce öğrenmeye başlayalı 2 ay felan oldu fazla kelime bilmiyorum hala da devam ediyorum öğrenmeye fakat film izlerken yada şarkı dinlerken mesela %10 nu anlıyorum diyelim fakat şarkının şözlerine bakınca yada film de alt yazısını etkinleştirince anlama seviyem %40 kadar çıkabiliyor. kısacası duyduğumu pek anlamıyorum arada kaynayıp gidiyor :D
    ne yapmam lazım nolur bi yol gösterin

Şarkıların kliplerini izle fakat lyrics şeklinde olanları,dinle ve söyle.İzle,dinle ve söyle.

• seviyenize uygun listening parçaları dinleyerek başlayabilirsiniz.Bir de hangi aksanda olacağına karar vermelisiniz.benim tavsiyem British English olacaktır.

en güncel haberler için;
    www.haberlervegazeteler.com
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.