Şimdi Ara

İngilizce Çizgi Romanlar Bulmak İçin Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Güncel ingilizce çizgi roman takip etmek istiyorum. Nereden temin edebilirim ve fiyatlar ne kadardır? Ve abonelik sistemi de varmış. Bu konu hakkında da biraz bilgi verebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Web Slinger -- 26 Ocak 2016; 23:27:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Web Slinger kullanıcısına yanıt
    Marvel'ın telefonlarda ve tabletlerde uygulaması var. Bu uygulama ile geçmişten günümüze kadar Marvel'ın bütün çizgiromanlarını parası ile alabilirsiniz.

• Teşekkürler. Her ne kadar cilt veya fasikül olarak çizgi roman okumayı tercih etsem de sanal olarak okumak da zevkli oluyor.

• Web Slinger kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: A.T.O.M.

quote:

Orijinalden alıntı: adil rastgeldi

Marvel'ın telefonlarda ve tabletlerde uygulaması var. Bu uygulama ile geçmişten günümüze kadar Marvel'ın bütün çizgiromanlarını parası ile alabilirsiniz.

DC çizgiromanlarını nereden bulabiliriz hocam ? Play Store Kitaplar bölümünde var aslında ama bi sayı 20 tl falan

Onun dışında şu anda torrent kullaniyorum ama seed sayısı olayı var torrentte. Güncel olmuyorlar maalesef.

İnternette mutlaka İngilizce torrentleri vardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

DC çizgiromanlarını nereden bulabiliriz hocam ? Play Store Kitaplar bölümünde var aslında ama bi sayı 20 tl falan

Onun dışında şu anda torrent kullaniyorum ama seed sayısı olayı var torrentte. Güncel olmuyorlar maalesef.

İnternette mutlaka İngilizce torrentleri vardır

Hocam valla o kadar "New52 The Flash" diye aramama rağmen çalışan 1-2 torrent bulabildim. Onda da #1-23' e kadar sayılar var. Bitsin bakalım kalanlari bulmaya calisacagim ama simdiye kadar bulamadim

Eğer illa okumak istiyorsan 23.sayıdan sonrasını parasını verip okuyabilirsin.Ama bir sayının 20 lira olması beni şaşırtıyor.ülkemizde satılan,içerisinde 10 sayı bulunan Spiderman klasik cildi bile 25 Tl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sizin o 20 tl dedikleriniz 3 dolarlık sayı değil. 5-6 tane sayının birleşmiş hali. 3 dolarlık sayılara 'issue' deniyor. Bunlar 5-6 tane issue'nin birleşmiş hali volume. Yani turkcedeki cilt

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihkayacioglu

Hocam sizin o 20 tl dedikleriniz 3 dolarlık sayı değil. 5-6 tane sayının birleşmiş hali. 3 dolarlık sayılara 'issue' deniyor. Bunlar 5-6 tane issue'nin birleşmiş hali volume. Yani turkcedeki cilt

Ben de o fiyat ne diyordum öyle. Teşekkür ederim hocam cevabınız için.

Rica ederim, hayırlı okumalar şimdiden

• Cilt veya fasikül fark etmez, İngilizce çizgi roman arayanlara yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.