Şimdi Ara

İngilizce Bilenler Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gm LAMBORGHİNİ nıck lı adam Ps Yapıp Benım koxper oLdugumu soyluyor ustelık Msnden bana +7 md wer resmı gondermeyım dıe tehtıtler ettı ps oldugu ıcın umursamadım ama eger Bu olaya bır son noktayı koymak ıstersenız o nun tıcketlerını umursamayın lutfen 20 day bronze pre gelecek ay gold pre

• merak etme ps yi anlarlar bide resim iel banlarda cok hassaslar öle şak die banlamıorlar yani gözüyle görmediiğini zor banlıo anlcaaan korkma
  • .ksc resim yollamadığı sürece banlanmazsın
  • http://img404.imageshack.us/img404/7461/zuhaaaaaaaaaaasa6.jpg

bi ıngılızceye cevırcek yokmu banlanabılırım :(
  • up
  • Up
  • Merak etme resim ksc formatında olmadığı sürece banlamazlar.Ksc de ps yapılamayacağı için adama sie desen msn den yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: takopako

Merak etme resim ksc formatında olmadığı sürece banlamazlar.Ksc de ps yapılamayacağı için adama sie desen msn den yeter

Sorun o Zaten NasıL yapmışsa Ksc Yapmış ama alt taraf kapalı Ksc resım tarafı ust tarafta ksc yazıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Karikatur_komedya

quote:

Orjinalden alıntı: takopako

Merak etme resim ksc formatında olmadığı sürece banlamazlar.Ksc de ps yapılamayacağı için adama sie desen msn den yeter

Sorun o Zaten NasıL yapmışsa Ksc Yapmış ama alt taraf kapalı Ksc resım tarafı ust tarafta ksc yazıo

Yha merak etme sen ksc formatında ps yapamaz.Açmıştır ksc penceresini printscreen tuşuna basmıştır.Onuda painte yapıştırmıştır.

Dediğim gibi ksc yi ps yapamaz. Hiçbişey werme.Elinden geleni ardına koyma de.Engelle gitsin

• Ya Tamamda su Yazdgıım yazıyı ıngılızceye cevırın yeter baska bişe istemıyorum ne olur ne olmaz
  • quote:

arkadaşlar Ssunu sevırırmısınız

Gm LAMBORGHİNİ nıck lı adam Ps Yapıp Benım koxper oLdugumu soyluyor ustelık Msnden bana +7 md wer resmı gondermeyım dıe tehtıtler ettı ps oldugu ıcın umursamadım ama eger Bu olaya bır son noktayı koymak ıstersenız o nun tıcketlerını umursamayın lutfen 20 day bronze pre gelecek ay gold pre

resim ksc formatinda olmadigi surece banlamazlar...(ksc uzerinde oynama yapilamaz)
  • Tamam arkadaşlar itiraf edıyorum koxp kullandım ama ban yersem gıder gul gibi char

+8 clv +7 md +7 chıtın 3 parca (RONARKDA )

Bi daha koxp kullanmıcam onu cevırın yeter nolursunuz
  • arkadaslar dogru soylemişler ksc olmadıgı surece banlanmazsın ve ksc uzerinde oynama yapılmaz
  • Guncel
  • Guncelllllll
  • Guncell
  • Istesem 10 dakikada ceviririm istedigini.Ama cevirmeyecegim.Cek bakalim cezani.
  • quote:

Tamam arkadaşlar itiraf edıyorum koxp kullandım ama ban yersem gıder gul gibi char

+8 clv +7 md +7 chıtın 3 parca (RONARKDA )

Bi daha koxp kullanmıcam onu cevırın yeter ****sunuz

KENDİ SÜŞEN AĞLAMAZ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: EatItPunk

Istesem 10 dakikada ceviririm istedigini.Ama cevirmeyecegim.Cek bakalim cezani.

bencede çevirmeyin çeksin cezasını bunun gibiler yüzünden çoğu kişi oyundan soğudu.
    bide ben tehdit edeyim. eğer ingilizce çevirecek olursanız. bende şu foruma yazdıklarını ingilizceye çevirip linkide ticket atacam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.