Şimdi Ara

ING Bank e-turuncu hesap (201. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.553
Cevap
130
Favori
569.727
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

Mobil uygulamadan bakabilirsin

Alıntıları Göster
    Birikimim başka bankada olduğu için faiz göstermiyor yani ing hesabım şu an boş o yüzden sordum
    Edit: bir miktar para gönderdim ve evet faiz oranı %20 miş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 5 Eylül 2018; 10:5:7 >
  • enpara 18.5 veriyor aradaki fark nedir biri aydınlatabilirmi enpara daha iyi değilmi ?
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    İng günlükte 20 Enpara aylıkta 18.5 veriyor.
    İng bariz daha iyi.
    Turuncuekstra ile 22 oluyor onu da tamamlarsanız oran çok daha cazip oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    750 liralık hesaba saltın havale alın yaklaşık 25-30 lira masraf olur. eğer para fazla ise karşılar
    şu anki mevcut durumda 10000 liranın aylık yüzde 2 lik net faiz farkı 15,62 tl dir
    sizin 50000 liranız varsa 15,62*5= 78 lira ekstra faiz alırsınız.
    Altın alım satım işleminden 30 liralık zararı fazlasıyla karşılamış olursunuz.
  • yeni kullanmaya başladım, yaklaşık 4 işgününde kart size ulaşmış ve hesaplarınız açılmış oluyor. faiz dün gece itibariyle %20 ye çıkmış. Tavsiye ederim, mobil uygulamasını da sevdim :)
  • International kullanıcısına yanıt
    mesai saatleri dışında eft yapılamıyor. Haftaiçi 9-5 eft , 7/24 havale yapabilirsin. Evet, ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

Faiz yüzde 20 olmuş
    Simdi baktım. Benim %18 görünüyor. Acaba Yarın mı %20 olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ivirzivir35

Alıntıları Göster
    Hayır şuan yüzde 20

• quote:

Alıntıları Göster
    Benimki güncellenmiş bugün itibariyle dün eski orandan hesaplanmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ock95 -- 5 Eylül 2018; 13:12:9 >
  • Allah Allah sonradan mı guncelleyecekler acaba.

%18 görünüyor bende

• Canlı destek bugün itibariyle guncelleme yapıldı. Yarın hesabınıza %20 den yatacak dedi. Bugünden yatmaz dedi

• quote:

Canlı destek bugün itibariyle guncelleme yapıldı. Yarın hesabınıza %20 den yatacak dedi. Bugünden yatmaz dedi
    Milletin güncel görünüyor deseydin bende şuan +2 ile beraber 22 oldu gösterdiğine göre bugün bu orandan hesaplanır

• quote:

Orijinalden alıntı: ock95

Milletin güncel görünüyor deseydin bende şuan +2 ile beraber 22 oldu gösterdiğine göre bugün bu orandan hesaplanır

Alıntıları Göster
    Faizin yattığı 1 gün sonra görünür zaten bugün sadece uygulanacak oranı görürsünüz 20 ise sorun yok bugünkü faiz yarın hesaba yatar 20 değilse açıp sorsunlar

• %20 sabitmi peki mesela enparada 100bine kadar %18.50 100bin sonrası %19.50. 0.50 için buna geçmeye deymez herhalde
  • Vay be faiz oranına bak. Şurada 1 hafta önce 16 küsürden faiz yatarken bugün 22-23₺ civarına geldi. Sonumuz ne olacak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • %22 süper bi oran, %5 spotaj ile nbono kolay dan bile daha iyi kazandiriyor.

• %22 ozellikle gunluk icin cok iyi oran fakat her ay 750 tl harcama buyuk oran.. 500 tl olsa yine iyiydi. bir de eski musterilere bu orani verseler gayet iyi olur.

mevduat oranlari bile bu durumda iken kim, hangi sirket bu oranlarla kredi aliyorsa diyecek bir sey yok.
  • İng de doları kendiliğinden bozulan varsa benimle iletişime geçebilir. Ekranı kapatım çıktım işten. Adamlar ekran dondurulmuş ve bozulmuş diyor kabul etmiyorlar.

Dolar hesaplarınıza dikkat edin !!!! 12.000 tl nin hesabını kim verecek şimdi,

Daha önce enparada cuma günü eft lerini bloke ediyordu saat 17.00 den sonra yolluyordu hale devam ediyormuş maşallah ülkemizde bankalar tefeci gibi !!!!

Şikayet etsen hikaye, italyanı yunanı katarlısı ispanyolu, hollondalısı gelip boşune bu ülkeden banka almıyor kuralları kendileri kouyorlar yurtdışında yapsınlar bakalım ne oluyor bu yaptıklarını !!!
  • 2 yıl önce e turuncu hesap açtırmıştım eski müşteri içinde bu yüzde 22 oran geçerli oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.