Şimdi Ara

ING BANKAMATİĞİ PARAMI YUTTU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar 26 gün önce ing atmsinde ininal kartıma para yüklemeye çalışırken bankamatik paramı yuttu ininal destek ekibini aradım 21 gün içinde iade edilecek dendi ama 22 oldu 23 oldu hala yok daha sonra tekrar aradım info@ininal.com a mail atın dedi attım bu seferde tekrar desteğe yönlendirdiler çıldırıcam lütfen yardım edin

• Farklı banka Atm inde para sıkışması alıkonulması durumunda talebin banka aracılığıyla gelmesi esas olmakla beraber sorununuzu İng ye dilekçe ile bildirmeyi deneyin ininal kart olayı anonim olduğundan para direk şahsınıza ödenmeyecek karta aktarılacaktır şikayetvar sitesi üzerinde İng ve ininal konusunda şikayet kaydı açarak konuya daha hızlı cevap vermelerini sağlayabilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thearsiv T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim zaten bende bankaya gitmeyi düşünüyorum en kötü çünkü kamera kayıtları falan herşey var yardım ederler herhalde
  • Bu durumlarda kamera kayıtları vs bağlayıcı olmaz zaten kayıtlar oturnadığından Atm leri fazla vermiştir sorun farklı banka ve ininal kart olması

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CF167AA55 -- 15 Ağustos 2018; 23:37:0 >
  • alamadım 60+ gun gecti hala elimde birşey yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.