Şimdi Ara

InfinityFree Ücretsiz Hosting (Zorunlu Reklam Yok, Sınırsız Bant Genişliği, Sınırsız Disk Alanı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
8
Favori
2.389
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bant Genişliği: Sınırsız
    Disk Alanı: Sınırsız
    Alan Adı Barındırma: 3
    MySQL Veri Tabanı: Sınırsız
    FTP: Destekliyor
    E-posta Hesapları: 10
    Zorunlu Reklamlar: YOK
    https://infinityfree.net/

• Sınırsız da sınırsız reklam da yok maşallah çarpılmayalım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar sıcak fırsat görülmüş şey değil 😮

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullanan var mı

• kullanan var mı?
  • Alt domain veriyor kendi domain im için aylık 4,99 dolar

• Takip
  • Bilgi vereyim, iş tam olarak öyle değil. Ben wordpress denemelerim için kullanayım dedim. 200 kadar toplu ürün yükleme ve 7 tane eklenti ile site üzerinde çalışırken yaklaşık 3 saat sonra önce işlemcimizi zorluyorsun tarzında uyarılar gelmeye başladı. Bu hatalar admin panelde bir şeyler yaparken geliyordu. Sayfanıza bir ziyaretçi ulaştığında da aynı hataları o da görüyor. Sayfayı yenileyince geçiyordu ancak sonunda 24 saatliğine hesabınız yüksek işlemci kullanımı sebebiyle askıya alındı gibi bir uyarı geldi. Hosting paneline bile bu durumda giremiyorsunuz. Softaculous gibi bir çok araca erişebileceğiniz bir hizmeti bedava sunduğu için paralı üye olayım dedim. Paralı üye olmak istediğinizde de size sınırsız bir işlem sayısı vermiyor. İşlem sayısı ile ilgili bir sayaç da olmadığı için sizin siteniz yine hangi anda, kaç ziyaretçide, kaç eklentide ya da hangi temada ne olur bilemiyorsunuz. Şu anda benim gördüğüm en iyi fiyat performans hostingi hostingerde. Onların da abuk subuk bir fiyat politikası oluyor. Bazen aylık 11 tl bazen de sadece senelik satışları oluyor. Adam gibi ücretsiz ya da website builderi olan uygun fiyatlı, kendi web adresimizi bağlayabileceğimiz hosting tavsiyesi olan varsa bu başlığın altına yazarsa güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hades. -- 9 Ağustos 2020; 14:17:3 >

• Hades. H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ücretsiz değil de 2 dolara 3 yıllık sınırsız özellikli hosting satılan bir site var, ben orayı önerebilirim,

www.ruu.cloud
    Shopping Cart - RuuCloud
    https://www.ruu.cloud/secureaccount/cart.php?gid=1
    linkten girince PRO olan paketi Triennially yani 3 yıllık 180 dolar olarak sepete ekliyorsun, sepette ödeme ekranına geçince OFFER kodunu kullanarak 178 dolar indirimle 2 dolara alıyorsun, istediğin kadar paket alabiliyorsun bu şekilde, sepete 10 tane de olsa hosting ekleyebiliyorsun bu sayede.

• Yaklaşık 2 sene önce kullandım siteyi durduk yere servisim devre dışı bırakıldı. Bulaşmayın.
  • K@TiP kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi. Website builder ya da wordpress gibi özellikleri var mı? Mümkünse panelin ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?
  • K@TiP kullanıcısına yanıt
    hocam paypaldan başka ödeme yöntemi var mı acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.