Şimdi Ara

-- İNFİNİTY ONLİNE -- Değişime hazır Olun (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
648
Cevap
0
Favori
43.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayda bnm yine login olma yeri gitti pff napçam yaws bu activex denetimlerine nasıl ulaşabilirim belki ondan kaynaklanıyordur
  • ya sizde de oyuna gırıyor char cıkıyor ortada enterıng channel yazısı gelıyor mu ? iş te ss

quote:

http://img395.imageshack.us/img395/4460/sonyc5.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi challenge_07 -- 11 Ekim 2006; 19:49:47 >
  • banada önceden öyle oluyordu ama yie login olma yeri gitti napçam bilmiyorum offf
  • muhahah bnm bilgisayar uçtu neyse bi gidi bi gelio login yeri napalm böyle durucak artık
  • :d SEN O PCYI ÇÖPE AT :d
  • ZUHAHAHAH AYNISI BANA DA OLDU ŞİMDİ :D SANIRIM WEBDEN KAYNAKLANIYOR. YANI O ADRESTEN.
  • şimdide o launcher dolmuyo inş yarn düzelr hem bu pcyi atamam asla satarm güzel bişi alırım zaten ya rami arttırcam ya da güzel bişi arttırcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demosty -- 11 Ekim 2006; 20:12:34 >
  • ben daha o logın kısmındakı sorunu duzeltemedım kı :( sen nasıl duzeltıyorsun ?
  • ya bu dil paketini yükledim windowsun güncelleştirmelerini yaptım(yeni format attımda) res attım bi kaç kere siteyi aç kapa falan kendiliğinden düzeldi
  • tovbe tovbe :D bende sorun yoktu sen dıye dıye bende de cıktı. sımdı ben dıl paketını wındows cdsın den mı yuklıcem . nasıl etcem :( oyun acılsa bıle gıremıcem yaw
  • ya bakın game game diyo yani ilk önce gamedeki accountunuzla online olucaksınız sonra infinity nin sitesinden login olup game star diceksiniz oda şöle infinin sitesinde en üstte sing up fln yazıyo tıkla oraya sonra o açılan sitede aynı şifrenle login ol sonra kapa sonra sayfayı yenile geçer ama sanırım 2 günlük fln üyelik save password kalıyo 2 gün sonra gene giriş yapman gerekiyo kafadan atanları hiç sevmiyom dil paketiymiş dil paketiyle onun ne alakası var hey allam ya
  • bilmiyorum dil paketiyle ne alakası var senin dediğin gibi de yaptım sign up tan login oldum çıktım fln nolduunu anlamadm valla
  • kardes game game ıle alakası yok. adamlar haklı guncellemelerı yaptım duzeldı. bırı bırsey dıyorsa bır bıldıgı vardır. sakın ol bıraz. yargıyla yaklasma.
  • KARDESLER OYUN ACILINCA BURAYA YAZIP BIZE DE HABER EVRIRSENIZ SEVINIRIM.
  • acaba bu gece açılırmı olmadı yarın öğlene açılır heralde...
  • galıba orda tam bi gün diyor yanı anlıyacağınız ayın 12 sınde gün bitmeden açılcak hemn ilk saat lerde değil yanı

ayrıca yukarıda bi yazı okudum en salam online oyun dekoron mu ne demişler

bi git orjinal server da wow oyna derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raistlin2212

galıba orda tam bi gün diyor yanı anlıyacağınız ayın 12 sınde gün bitmeden açılcak hemn ilk saat lerde değil yanı

ii o zmn ha ayrıca orjinal wow oynamadım private serverlarda oynadım ona rağmen yinede zevk aldım acaba orjinali nasıldır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raistlin2212

galıba orda tam bi gün diyor yanı anlıyacağınız ayın 12 sınde gün bitmeden açılcak hemn ilk saat lerde değil yanı

SANA SADECE SUNU DIYORUM KOMIK OLMA DOSTUM. CIZGI FILM GIBI OYUN O :)

• YA SITEDEKI LOGIN KISMININ CIKMAMASININ SEBEBINI BULAN VAR MI ? BENDE YINE O SORUN CIKTI. KAFAYI YICEM HA.
  • Oyuna girebilen yoqmu ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.