Şimdi Ara

İnfernal machine paylasımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam, hala benim gibi hellfire ring yapmamis varsa, infernal machinelerimizi paylasip organ dusurme ihtimalimizi artirabiliriz. Bende suan icin 3 tane makine hazir. Barbarla oyniyorum dps agirlikli,Mp 4-5 te rahatim, karakterim soyle;
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/MaisAlper-2325/hero/21420536
    Gece 12 den sonra oynayabilirim. Eger burda bir grup olustarabilirsek iyi olur. İyi oyunlar.

• Gece gelebilirim belki. Ama machine yok bende.
  • Rhodes#2305 3 tane machine var su anda bende
  • Bende bittiydi, yeni 2 tane daha yaptim. kendim deneyim 3 tane vardi kimseden ses cikmayinca mp5 te ilkini ghom cikti kestim sonra ama zolle 2 lisi benim pestilimi cikardi. Sonra yardim istedim kesebildik. Demekki grup olmadan girmemek lazimmis. Cunku mp7 de elitelari rahat kesebiliyorum hemde nerdeyse olmeden. Demekki uberleri harbi uber yapmislar. Bende suan itibariyle 2 tane var. Forumda grub olmadan girmiyecem neyse 2 tane yaptim simdi key droplari iyi herhalde sever 90 larin alrinda olunca 2 de 2 dustu. Nzm 13 ne zaman girmek istersin.

Duzenleme: kimseden ses cikmadi bu aksamlik bu kadar, umarim yarin bir grup olusurda artik ilk hellfire ringimizi yapabilriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperozlu -- 18 Ocak 2013; 0:31:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 1 tane war wd ile mp5 de rahatca oynayabiliyorum
  • Bugun gece 12 de makinasi olup mp5 te girmek isteyen varmi. Varsa burada haberleselim ve aksam oynayalim.

• ben gelirim Sunzero#2718 tagim 1 tane portal var
  • O zaman aksam icin suan 2 kisi var;
    Sunzero#2718
    Maisalper#2325
    soyle bi 9 tane portal toplaya bilirsek 3 tur yapabiliriz. Boyle organ sansimiz bayagi artar.

• 2. portalımı yaptım
  • Ben 3 tane hazir, bugun cuma gunu oglan biraz gec yatiyor ama 12.00 de hazirim.

• Antalyada yagmurun kurbani olduk tam basliyacam elektrikler gitti. Ben yarin 12 de tekrar uber icin burdayim bu gece makina acmadigimdan 3 tane hazir da var. Beklerim ring kasmak isteyenleri, de soyle 3 4 kisi olusturup, 9 tane bi makine toplayamadik. Herkeste saglam ring var herhalde.

• Hayret geri geldi elektrikler, girelim bakalim kimse varmi.

• Uber 10 bostlucak arkadaş varmıdr ? :p elimde 3 machine var hellfire ring yapmak istiyorum ama gear yetmiyor uber 10'a :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amenofis -- 19 Ocak 2013; 2:16:48 >
  • Dun 3 kisi 5 adet makineyle mp5 uber yaptk. Bana 4 tane organ dustu nihatinde ilk ringi craftladim, ve netice rezalet followerima taktim. Ama yilmak yok en azindan oyun yeni patche kadar bir amac buldum. Bu arada bende oyuna 2 ay ara vermistim 10 gundur tekrar basladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperozlu -- 19 Ocak 2013; 12:13:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amenofis

Uber 10 bostlucak arkadaş varmıdr ? :p elimde 3 machine var hellfire ring yapmak istiyorum ama gear yetmiyor uber 10'a :(

Mp10 uber boost için isteyenler ekleyebilir. Bu akşam 21:00 den sonra ancak gelebilirim oyuna bilginiz olsun.
  • 9 a kadar yapabilirim bende makineniz varsa akşam yaapabiliriz
  • Bende bir adet portal hazir, portali olan varsa aksam 12 de bulasabiliriz.

• 2 portal hazır portalı olan varsa bu aksam uber yapabiliriz
  • 2 portal da bende var herkes 2 şer getirirse güzel olabilir benim yüzükler hep kötü o yüzden kullanmıyorum
  • Bende 1 portal var aksam 12 den sonra oynamayi dusunuyorsaniz, o zamana kadar 2. Portalida hazir ederim buyuk ihtimalle.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.