Şimdi Ara

İNDİRİMLİ SİTELER HAKKINDA BİLGİ SAHİBİLİ OLANLAR YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar indirimli bilgisayar parçası satan gitti gidiyor n11 vs gibi sitelerin indirimlerini nerden takip edebilirim ? veya yakında olucak indirim günlerini bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim.

• orlarda satıcı komisyonu olduğu için fiyatlar yüksek, genelde kdv indirimlerini vatan ve hb nin kendisi yapar, onun dışında akakçe, cimri, fiyatseyir, teknofiyat gibi sitelerden en ucuz fiyatları günlük takip edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela Vatan, Teknosa, Mediamarkt genelde pahalı olur; ama bazen güzel indirimler yakalanabiliyor. bunlar gibi büyük firmaların fiyatlarını fiyat arama motorları ile takip edebilirsin.

bu firmaların dışında kalan, gene adı sanı bilindik işletmeleri ise genelde bizzat takibini yapman gerek. ben şahsen sanalmarketim'de aradığım şeyleri sıkça en hesaplı olarak buluyorum.

tuhaf bi şekilde de en pahalı olanı diye bilinen Vatan'dan da monitörümü en hesaplı seçenek olarak almıştım.

benim tahminimce, yaklaşan Cumhuriyet Bayramı'nı vesile ederek birçok yer güzel indirimler yapacaktır. sabırlı ol.
  • Sinerji de MSI ürünlerinde KDV indirimi var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.