Şimdi Ara

TÜM BMW 2018 Navigasyon Güncellemeleri (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
14
Favori
43.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internetten hallettik alisverisi. kurulum hizli ve kolaydi. tesekkurler.
  • secospacos S kullanıcısına yanıt
    iyigünler seçkin bey ben ankarada oturuyorum bmw yeni aldım e90 2011 316i model ışık paket bu navigasyonlu olanlardan içinde 2012 türkiye haritası var. ben de navigasyonumu güncellemek istiyorum internette araştırırken sizi gördümsanırım ücreti 200 tl yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • arkadaslar, abd navigasyonu yuklu 2010 model e60 aracima secospacos sayesinde 2016 guncel turkiye haritasini yukledik.
    size gayet acikyureklilikle soylemeliyim, secospacos cok iyi niyetli ve isi bilen biri, ona guvenip harita yuklemesi yapabilirsiniz. iciniz rahat olsun.
    TÜM BMW 2018 Navigasyon Güncellemeleri
    TÜM BMW 2018 Navigasyon Güncellemeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerebakan22 -- 9 Haziran 2016; 15:46:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba;

aracim 2004 uretimli e60.
    navi menusu var, dvd yukleme slotu var ancak arac turkiye de navigasyona uygun degil, mert oto da uygun teyp modulunu alman gerek diyorlar. Sifirinin fiyati da 6500tl imis. Anlamadigim sey bu aracta naviyi yonetecek cihaz/donanim mi yok ? Eger yok ise menude neden var ve neden navi DVD yukleme slotu var? Yoksa var da TR ye mi uygun degil ?

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: acc04

Merhaba;

aracim 2004 uretimli e60.
    navi menusu var, dvd yukleme slotu var ancak arac turkiye de navigasyona uygun degil, mert oto da uygun teyp modulunu alman gerek diyorlar. Sifirinin fiyati da 6500tl imis. Anlamadigim sey bu aracta naviyi yonetecek cihaz/donanim mi yok ? Eger yok ise menude neden var ve neden navi DVD yukleme slotu var? Yoksa var da TR ye mi uygun degil ?

Selamlar

Aracınızda navi olsun-olmasın menüde görünür. Tıklanabilir değilse araçta navi donanımı yoktur.
  • 2012 320d lci aracımızın navigasyon güncellemesini Seçkin beyin kısa sürede gönderdiği bellekle ve yönlendirmeleriyle halletmiş bulunmaktayım. Bugün köy yollarında 2016 premium haritayı denedik sorun yok detaylarda.

• forummun hepsini okudum arkadaşlar ben bu harita olayını almak isitiyorum ama nasıl ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: deran1491

forummun hepsini okudum arkadaşlar ben bu harita olayını almak isitiyorum ama nasıl ????

pm attım size. arayın yardımcı olacağım
  • BMW E90 2011 model aracım var navigasyon haritası eskiydi BMW servisine gittim 600Euro istediler ve 2 hafta sürer dediler secospacos ile yaklaşık bir saat içinde (ücret ödemem yazışmalar haritayı indirip yüklemem) yeni haritaya sahip oldum.Konusunda profesyonel bir arkadaş.secospacos'a çok teşekkür ederim.
  • 2012 model bmw 525 xdrive aracımıza Seçkin beyle beraber çok hızlı bir şekilde güncelleme yaptık.Profesyonelce ve oldukça ilgili bir şekilde çalışıyor kendisi.Rahatlıkla güvenebilirsiniz. Çok teşekkürler..
  • kısa süreliğine 200TL'den yapacağız.
    2013 x3 var, harita güncellemenin dışında daha başka aktivasyon yapabildiğiniz bişey var mı? telefonunuzu rica edebilirmiyim.
  • pm ile cevap verildi.
  • CIC araçlar için 2017 haritası çıkmıştır. NBT araçlar için henüz 2016 haritası mevcuttur. NBT için 2017 en geç 1 ay içinde yayınlanacaktır. NBT için 2017 isteyenler de bilgilerini atarlarsa harita çıktığında kendilerine haber verebilirim.
  • Evo hariç tüm araçlar için 2017 haritaları yayınlanmıştır!!!
    Evo araç ne demek arkadaşım 2014 modeş 520i kapsıyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Attorney58

Evo araç ne demek arkadaşım 2014 modeş 520i kapsıyor mu

merhaba, sizin aracınız (eğer navi varsa) NBT'dir. Uyumludur.
  • secospacos gerçekten teşekkür ederim sorunsuz bir hizmet yolladığın usb sayesinde çok kolay bir şekilde güncellememi yaptım herkesetavsiyeederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatoz07

secospacos gerçekten teşekkür ederim sorunsuz bir hizmet yolladığın usb sayesinde çok kolay bir şekilde güncellememi yaptım herkesetavsiyeederim

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim Serhat bey. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
  • garanti anlamında sıkıntı çıkarır mı arkadaşım tereddüt ettim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.