Şimdi Ara

İndirim! SATILIK Kullanım açısından sorunsuz MSI GE60 2OE, detaylar içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Cihaz Tipi #Dizüstü Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Arkadaşlar merhaba

Laptopu 2014 sonunda almıştım, kasım gibi. Kutusu duruyor aslında ama nerede bilmiyorum, bulamama ihtimalim yüksek.

4200m
    Gtx765m
    1000GB hdd 7200rpm
    8gb ddr3 1600mhz ram

Gelelim problemlere:

Öncelikle cihazın işlemcisi ve ekran kartı açısından hiçbir problemi yok, sürekli temizliği yapıldı.

- Ram slotlarından birisi çalışmıyor, diğer ram slotunda 8gb Ddr3 1600mhz corsair ram bulunmakta.
    - MSI in kronik klavye problemleri yüzünden yaklaşık 10-15 tuşu çalışmıyor, ek klavye kullanmak şart.
    - power tuşu ve klavye led açma tuşları çalışmıyor, power kablosunun anakartında ulaştığı yerin klipsini kaybettiğimden olmuştu bu problem.
    - üstteki problemden ötürü klavyenin altından çalıştırıyorum laptopu, yani power kablosunu yuvasına dokundurarak,
    - içindeki HDD yi kendi masaüstüme takmıştım, daha sonra aynı HDD den tekrar aldım, yani HDD si yeni ve az kullanıldı.
    - güç adaptöründe hiçbir problem yok, aldığımdan beri orjinal adaptörünü kullanmaktayım

Halihazırda linux peppermint kurulu, istediğiniz işletim sistemini kurabilirim.

Şu anlık belirlediğim fiyat 1200 Türk lirasıdır.

Detay için PM atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 13 Eylül 2019; 16:25:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sp33d3d kullanıcısına yanıt
    Size fikir soran olmadı. İsteyen detaylarını öğrenebilir PM atıp. Boş boş yorum yapmayın lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metaxa171 kullanıcısına yanıt
    ilan koyduysan bizde alıcıyız senin pm saçmalığınlamı uğraşıcaz yaz işte özelliklerini görelim. şapkadan tavşan çıkartma.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.