Şimdi Ara

İNDİRİM RYZEN 3900x MSI 2070SUPER TRIO ÜST SEVİYE Sistem 12000 TL SON (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
50
Cevap
8
Favori
6.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İNDİRİM RYZEN 3900x MSI 2070SUPER TRIO ÜST SEVİYE Sistem 12000 TL SON

İlanla alakası yok fakat cevap açısından buradaki arkadaşların ilgisinden dolayı buraya yazdım. Kusura bakmayı bir ricam olacak.
    Ekte olan fotoğrafa bir sistem var fiyatı da altta eklenmiş. Acaba bu fiyata almak mantıklı mı veya önerisi olan var mı? Bütçem o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yerli araç projesinde çalışıyorum, ve ciddi anlamda yoğundum covid19 sürecinde, burada bilmeden yazanlara bir şey diyemiyorum. Anlaştığımız 2 arkadaş oldu, ikisinde de firmada sabahladım ve kendilerine toplantı fotolarımı attım. Şu anda ilanı güncelleme sebebim, bilip bilmeden yazan arkadaşların bu yorumu görmesi için, satış için vaktim yok şu an maalesef. Beni tanıyan arkadaşlara da teşekkür ediyorum

• soğutucunun fiyatı nedir acaba?
  • Satıldı mı sistem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam hala satmadiysaniz kasayı komple satın almak istiyorum rezerve diyordu en son

• Hala satılık mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Hala satılık mı
    Satılık hocam

• Hocam kasayı satın almak istiyorum... Fakat Bilecik ten İstanbul a gelme durumum yok... Nakit Ödeme ile elden almak istiyorum... Söylediğiniz gibi pazarlık yok... Nasıl anlaşabiliriz...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. MacMillan

Hocam kasayı satın almak istiyorum... Fakat Bilecik ten İstanbul a gelme durumum yok... Nakit Ödeme ile elden almak istiyorum... Söylediğiniz gibi pazarlık yok... Nasıl anlaşabiliriz...
    İstanbulda bir tanıdığınız var mı, böyle daha sağlıklı olur sanırım, ya da özelden yazın, konuşalım detayları

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.