Şimdi Ara

İndirim i!! Garantili Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 Full Kutulu Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    * Anakartın hiçbir sorunu problemi yoktur, tamir görmemiştir. Yukko dan alınmadır. Yurtiçi garantisi 06.03.2021 e kadar devam etmektedir. Fiyat kıyaslaması yaparken yurt içi garantisi olduğunu göz önüne alın.

* Resimler anakartın kendisine aittir. Kendi sistemimde kurulu olduğundan sökmedim.

* Kutusu ve aksesuarları olduğu gibi duruyor, faturası var. En ufak bir çiziği kusuru yok.

* Fiyat 1450 -> 1350 -> 1300 TL
    * Anakartı 8700K işlemciyle genel olarak Sıvı Soğutmada ve Corsair 500D SE RGB gibi soğutması oldukça başarılı bir kasada kullandım.

* Anakart Z370-Z390 chipsetli anakartlar arasında en iyi overclock potansiyeline sahip anakartlardan biridir. Meşhur oc sitesinden aldığım anakart sıralamasının ekran görüntüsünü resimlere ekledim, kontrol etmenizi öneririm.

I7 8. Seri ve 9. Seri işlemcilerin hepsini (9900K dahil) sorunsuzca çalıştırabiliyor, Z390 dan ufak detaylar hariç farkı yoktur, artısı vardır.

* Intel 8700K işlemciyi rahatlıkla 5.1 Ghz de çalıştırabiliyor, daha üstü için sağlam bir sıvı soğutma istiyor. Anakartın VRM leri plaka soğutucuların altındaki fan ile soğutulmaktadır. 8 Adet Fan girişi vardır, Dijital Hata Ayıklama göstergesi, Anakart üzerindeki Start ve OC butonu ile tam bir premium anakarttır. RGB Işıklandırma olarak kullandığım açık ara en iyi, en güzel anakarttır.

* Takas dusunmuyorum, teklif etmeyin sadece nakit.

* İlgilenenler için Intel 8700K işlemcim de satılıktır.

* İstanbul içi elden teslim etmek isterim, hatta imkanı olan Beylikdüzüne gelip anakartla istediği testleri yapabilir,

şehir dışı için önce havale sonra aynı gün kargo.

Tüm kargo şirketleriyle kutu ile itinayla paketler, gönderirim.

İndirim i!!  Garantili Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 Full Kutulu Anakartİndirim i!!  Garantili Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 Full Kutulu Anakartİndirim i!!  Garantili Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 Full Kutulu Anakartİndirim i!!  Garantili Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 Full Kutulu Anakartİndirim i!!  Garantili Gigabyte Z370 Aorus Gaming 7 Full Kutulu Anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Knight of Rose -- 22 Ocak 2021; 13:8:28 >

• Forum dışına satılmıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.