Şimdi Ara

İnceleme Puanları: Mafia: Definitive Edition, Serious Sam 4 ve Hades (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mafia 2'yi zamanında bilgisayarda 2 kez bitirmiştim. Mafia 3 ü ps4'te oynadım hatalarına rağmen hikayesi güzeldi bence. Mafia 1 hep oynamak istemiştim benim gibi oynamayan oyuncular için bulunmaz nimet olmuş. Mesela Days gone ps4'te 76 puan almıştı sanırsam ama ben çok eğlenmiştim 80 küsür saat geçirmiştim oyunda. Bence oyunun kaç puan aldığından çok oyundan ne kadar keyif aldığınız önemli gerisi teferruattır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valla 90 ve üzeri puanları artık hayvan gibi çalışılmış oyunlar alıyor..70-80 arası puanlar kötü bir oyun demek değildir..Tatmin edici seviyededir..
  • Böyle efsane bir oyunu 78 metaciritic yapmayı nasıl becerdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş bilmeyen adamlardan berbat bir stüdyo kurmuşlar efsane seri nasıl çöp edilir buna şahitlik ediyoruz... Hangar 13 acil olarak kapatılmalı 2K ya full zarar bu adamlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altunuz kullanıcısına yanıt
    Rogue Like değil Rogue Lite. Isaac de her yükseltme ve gelişme o run(oyuna) özel. Hades’de bazı özellikler kalıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Rogue Like değil Rogue Lite. Isaac de her yükseltme ve gelişme o run(oyuna) özel. Hades’de bazı özellikler kalıcı.
    Valla hocam ayrıntılarını bilmiyorum ama oyun action roguelike ve roguelite olarak geçiyor. O dediğiniz bazı kalıcı özellikler aslında benim oyunu devamlı oynamama neden olan özellikler. Binding of Isaac misali her şeye sıfırdan başlamak beni biraz uyuz eden bir şey :). Onun yerine Deadcells'e benziyor desem daha doğru olurmuş.
  • altunuz kullanıcısına yanıt
    Evet oyun Deadcells’e daha çok benziyor. Sadece Deadcells 2D Hades ise 3D. Mekanikler hemen hemen aynı. İkisi de aşırı keyifli oyundur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakanozzdemir

Mafia 2'yi zamanında bilgisayarda 2 kez bitirmiştim. Mafia 3 ü ps4'te oynadım hatalarına rağmen hikayesi güzeldi bence. Mafia 1 hep oynamak istemiştim benim gibi oynamayan oyuncular için bulunmaz nimet olmuş. Mesela Days gone ps4'te 76 puan almıştı sanırsam ama ben çok eğlenmiştim 80 küsür saat geçirmiştim oyunda. Bence oyunun kaç puan aldığından çok oyundan ne kadar keyif aldığınız önemli gerisi teferruattır.

O anlatıma o oynayışa ve dandik görevleri yapmaya, bunu zorunlu tutmaya RDR2 hikayesi bile çekilmez aga..
  • HORTDAN kullanıcısına yanıt
    Hasta mısın birader ?
    Ben kötü dedim mi ?
    Daha iyi olma potansiyelini harcamış dedim.
    Biri oyunu savundu diye sürü psikolojisi ile oyunu savunuyorsunuz hemen.
    Kendi fikriniz varsa kendiniz yapın başkalarının ağzıyla konuşmayın bana.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.