Şimdi Ara

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] (493. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alperturgay Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.192
Cevap
230
Favori
1.038.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

rog strix daha iyi düşmüş, o alınır mı

• nknowntossing07 N kullanıcısına yanıt

Asus'un switch'lerini sevmiyorum.

• Dün satış pek olmadı heralde, yarın yeni indirimler olacakmış İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• 11.06.2021 Gaming Gecesi Listesi

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Ramler alınır mı? Hangisi avantajlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet daha önceki indirimleri eleştirmiştim ama bu haftakileri beğendim. Teşekkürler incehesap

• 18 Haziran ürünleri, athlong 3000g ve b450 tuf anakartı aldım bakalım 10100f kullanıyordum onboard geçerim diye.

İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU]
  • Çoklu kredi kartı seçeneğini kullanan var mı ? 3 farklı tarayıcı denedim üçünde de kartı onayla diyince popup pencere açıp sepete yönlendiriyor. Bir türlü çalışmıyor.

• Mortar Wifi olsaydı almıştım. Amazonu bekliyorum bakim, haftaya bir indirim yakalarsam alacağım.

• Asus Z590-E için anasyfada stok 7 diyor ama içine girince stok bitti diyor. Bu ne saçmalık

• B450 pro max tam bir sazan avi olmuş ya o ne fiyat öyle umarım alan gariban bir arkadaş olmamıştır.

• @incehesap.com Merhaba;

Bu akşam bir ryzen apu işlemci bekliyorum. 3400G olur, 4300G olur, 4650G olur farketmez..

• 16gb yeterli olur....

• Hocam aynı kafadayız.. Bende aynı 5600X ve 3070Ti veya 3080Ti sistem peşindeyim ama bu fiyatlarla olmaz. Bu yüzden R5 3600 işlemcimi ve 5700XT ekran kartımı sattım. X570 anakartım ve ramlerimle ekran kartları fiyatları normale düşene kadar bekleyeceğim. Dikkat edersen artık RTX3070,3080,3090 kartlar çıktığı gibi tükenmiyor. Aynı şey AMD kartlar içinde geçerli ki bu akşam en iyi indirim Amd 6700XT kartta olmasına rağmen tükenmedi. Bitcoin'in aşırı düşmesine bağlıyorum. Ben beklemeni tavsiye ederim. Bende özellikle Nvidia kartları normale düşene kadar idare etmek için apu işlemci arıyorum. İncehesap Gaming Geceleri [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Mitra

Hocam aynı kafadayız.. Bende aynı 5600X ve 3070Ti veya 3080Ti sistem peşindeyim ama bu fiyatlarla olmaz. Bu yüzden R5 3600 işlemcimi ve 5700XT ekran kartımı sattım. X570 anakartım ve ramlerimle ekran kartları fiyatları normale düşene kadar bekleyeceğim. Dikkat edersen artık RTX3070,3080,3090 kartlar çıktığı gibi tükenmiyor. Aynı şey AMD kartlar içinde geçerli ki bu akşam en iyi indirim Amd 6700XT kartta olmasına rağmen tükenmedi. Bitcoin'in aşırı düşmesine bağlıyorum. Ben beklemeni tavsiye ederim. Bende özellikle Nvidia kartları normale düşene kadar idare etmek için apu işlemci arıyorum.  

Bugün sesinizi duymadılar ya da umursamadılar herhalde, hiç APU işlemci koymadılar. İşin kötüsü GPU performansı olarak iyi olan 3400G fiyatını fırsatçılar çok yükseltti, ona denk sayılabilecek 3350G modeli de çok nadir vardı ve tükendiler. Sanırım 4300GE dışında iyi sayılabilecek bir alternatif kalmadı.

• damn2u kullanıcısına yanıt

Aynen.. Millet ekran kartlarının fiyatı yüzünden Ryzen apu işlemcilere saldırıp fiyatı yükselttiler. AMD 5000 serisi apu işlemcileri çıkaracağı için 3000 ve 4000 serisi apuları piyasaya sürmediğini düşünüyorum. Fiyatların artmasının bir sebebi de bu. 2-3 hafta önce gaming gecesinde Ryzen 3 3200G vardı alıp almamak arasında tereddüt etmemle tükenmesi bir oldu kaçırdım. 3200G ye bile razıydım. Bakalım kısmet olursa alırız, yoksa zorlamıyorum fazla.

• 25 Haziranda ki Lian Li Lancool 215 kasa kaçtan gitti kaçırmışım fiyatı.

• 
Sayfa: önceki 491492493494495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.