Şimdi Ara

İncehesap İnce Cuma İndirimleri | 25 - 29 Kasım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
9.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, https://www.incehesap.com/ince-cuma// linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ben corsair ironclaw wireless veya Logitech mx master 2 mouse bakıyordum ikisi de stoğa girmedi. Önceki 11.11 indirimine göre de uygun bir kablosuz mouse göremedim İncehesap İnce Cuma İndirimleri | 25 - 29 Kasım  Ama belki forumda uygun fiyata bir şeyler gören arkadaşlar olur. Bu başlık altında paylaşabiliriz. İzleme listemde önceden ekleyip daha ucuza alabildiğim ürün yok şu anda İncehesap İnce Cuma İndirimleri | 25 - 29 Kasım 

Kampanya Koşulları;

• İnce Cuma kampanyası 25 Kasım Çarşamba 12:00 ile 29 Kasım Pazar 23:59 saatleri arasında geçerli olacaktır.
    • İnce Cuma kampanyasına dahil olacak ürünler 25 Kasım Çarşamba 12:00 itibari ile incehesap.com’da yayınlanmaya başlayacaktır.
    • Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır ve her üye kampanyalı ürünlerden “ürün adet sınırı” kadar ürün satın alabilir.
    • Kampanya süresince kampanya stoğu tükenen ürünler normal satış fiyatı yani kampanyasız fiyat üzerinden web sitesinde satışa sunulmaya devam edilecektir.
    • Herhangi bir zamanda işlemin iptal edilmesi durumunda indirim hakkı kaybedilecek ve tekrar tanımlanmayacaktır.
    • Kampanyayı kötü niyetle kullanan kullanıcıların tespit edilmesi durumunda, incehesap.com bu kişilerin kampanyadaki haklarını iptal etme ve/veya yeniden faydalandırmama hakkını saklı tutar.
    • Yasal mevzuat değişiklikleri ve/veya resmi makamlar tarafından alınacak karar veya yapılacak işlemler nedeniyle, kampanyanın devamının mümkün olmaması halinde kampanya katılımı hükümsüz kalacaktır.
    • Bu kampanya www.incehesap.com’daki diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamaz
    • incehesap.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Edit: Resimleri şimdi ekleyebildim arkadaşlar kusura bakmayın, malum evden çalışma olunca insanı yemek zamanı bile rahat bırakmıyorlar. Umarım ihtiyacı olan kişiler kaçırmadan alabilmiştir.

Edit2: Kampanya koşulları eklendi.

Edit3: Kalın indirimden kast ettiğim açık olsun diye kampanyalar öncesindeki İzleme listesi eklendi.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• incehesaptan yaklaşık 1 ay önce 65 inç tv aldım. lg servisi geldi kutuyu içeri taşıdı askı aparatını duvara monteledi. kutuyla ilgili hiçbirşey söylemedi. kutuyu açtı. tv panelinin alt tarafının kırık olduğunu gördü. tv kırık çıkınca sorumluluğu atmak için kutu hasarlı dedi. incehesapı defalarca aradım servis kutu hasarlı çıktı diye rapor tutmuş yapacağımız birşey yok diye mail attı. çok güzel sistemi kurmuşlar. merdiven altı ithalatçı firmalardan alsam daha iyiymiş. bu siteden elektronik ürün alırken iki kere düşünün. arkasında durmuyor ürünün ne lg ne de incehesap. defalarca aradım yetkili biriyle konuşamadım. iki satır maille yapacağımız birşey yok dediler. tv alt tarafı komple kırık. kutudaki çizikleri bahane ettiler. evimde yarım saat duran kırık tv elimde patladı. tüketici hakem heyetine başvurdum. sadece uyarmak istedim arkadaşlar. para kolay kazanılmıyor. özellikle elektronik ürün alırken malının arkasında duran malum firmalardan alın. firma ismi vermeyim reklam olmasın.

• kalın neymiş tav🤔🤔
  • bizde boşuna kalınhesap demiyoruz zaten İncehesap İnce Cuma İndirimleri | 25 - 29 Kasım 

• Ben indirim göremedim pek ama belki takip etmediğim ürünlere gelmiştir.
  • adam akıllı indirim göremedim bende, monitör mouse klavye bakıyordum, ih'nin indirime oranla yine diye siteler daha ucuz kaldı, fiyata bindirim üstüne bindirim yapıp sonra indirim yapılmış, hal böyle olunca pek birşey kalmıyor

gaming geceleri cumalar daha iyiydi valla

• Berbat indirimler bir ekran kartı bile yok
  • Hergün girip kolaçan etmekten bıktım.

Biri corsair harpoon wirelessi 200 e aldık yazmış nasıl oluyor yahu?  

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Hergün girip kolaçan etmekten bıktım.

Biri corsair harpoon wirelessi 200 e aldık yazmış nasıl oluyor yahu?  

11.11 indiriminde 209 tl'den sattılar yanlışım yoksa corsair harpoon wireless'ı

• Kasım indirimlerinde 209'dan sattılar bende almıştım bir tane kısa sürede bitti.Sonraki günde 249'dan satmışlardı heralde.
  • 10100F fiyatı 600 gösteriyo sitede 800. bende mi sadece böyle?

• Allah'ın belası gün vardiyadayız ki haberimiz, internete erişimimiz olamıyor.  

Güzel mi bari mouse? Kaçırdığımıza üzülmeye devam edelim mi?

@alprn46 @falcon_knife34

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 25 Kasım 2020; 13:2:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Allah'ın belası gün vardiyadayız ki haberimiz, internete erişimimiz olamıyor.  

Güzel mi bari mouse? Kaçırdığımıza üzülmeye devam edelim mi?

@alprn46 @falcon_knife34

Ben de aynı şekilde kaçırmıştım o yüzden bilmiyorum güzel midir ama, 11.11'deki indirim seviyesine düşmelerini beklerdim. Stokta ürünler görünmeyince ben indirim için saklıyorlar sanmıştım meğersem gerçekten depoları boşaltmışlar İncehesap İnce Cuma İndirimleri | 25 - 29 Kasım  Ama indirimi keşke akşam yapsalardı yani gündüz çalışan insanlar vakit ayıramayabiliyor düşüncesizce olmuş o biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falcon_knife34 -- 25 Kasım 2020; 13:8:21 >

• Void RGB Elite nasıldır arkadaşlar? Beyaz ve RGB kulaklık bakıyorum fiyatı çok kötü durmuyor. Birisi gelip şunu şu fiyata aldık desin de boşuna masrafa girmeyeyim  

• Shade of Death kullanıcısına yanıt

Fiyatı nasıldır bilmiyorum ama arkadaşım kablosuz olanını kullanıyor bayağı memnun hatta kulak padleri uzun süre kullanımdan ötürü eskidiği için aşındı, Corsair'e yazdı değişim olarak ücretsiz kendisine iki çift gönderecekler.

• Doğru dürüst ,elle tutulur , iddialı bir indirim yok . İndirim dediklerinin bir çoğu diğer sitelerde de aynı fiyat mertebelerinde...

• 1 aydir bekliyorum ekran karti alicam. 5500 xt 8gb kovaliyorum en ucuzu1900 tl normalde hep ayni fiyat zaten birde indirim yaptik diye koymuslar incehesaptan cok fazla alisveris yaptim daha öncede ryzen 3600 islemci aldim oyun hediyesi vardi mesaj atmama rağmen oyun hediyesini alamamiştim onlarin yüzünden artik bidaha alisveris falan yapmam bune böyle.
  • Msi gk50 low profile 329 liraya aldım fiyat uygun gibi geldi.Bu fiyata membrane klavye alınabiliyo maksimum.

1 hafta içinde 600-800 bandında cherry mx red bulamassam bunu kullanıcam.

Hocam mouse'den çok anlamam competitive oyuncu olmadığım için ama wireless olduğu için fiyatına göre iyi geldi bana.140'a g102 almıştım onu açmadan iade edip harpoona geçtim.Benim için öncelik wireless olmasıydı kabloluda rahat edemiyorum.@claisdozan
  • i3 işlemci için fiyat çok iyiymiş yetişemedik ya.. itopyadan 718 e almıştım :)

• https://www.incehesap.com/asus-tuf-gaming-vg249q1r-23-8-ips-full-hd-gaming-monitor-fiyati-46858//

gaming gecesinde bu monitörü almıştım.tavsiye ederim 75 tl geri ödemesi var.

• Corsair Harpoon RGB Wireless'ı ben de almıştım. Hayatımın fırsatıydı sanırım :D o gün bugündür kullanıyorum ve aşırı memnunum. Kablosuz olması bile yetiyor :)

Bu indirimlerde de gaming kulaklık fırsatı arıyordum fakat indirimler yok veya yok denecek kadar az bakalım belki ilerleyen günlerde sıcak fırsatlar olur

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.