Şimdi Ara

''INCA ASTRO 10.1' RK3066 IPS TABLET'' İncelemesi (20.04.2013 Konu Güncellendi) Root Yöntemi eklendi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
9
Favori
106.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cennterr

quote:

Orijinalden alıntı: ergun8691

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

Evet arkadaşlar durum belli oldu ..Cihazın disk kapasitesini 32 gb yaapmışlar ve 50 tl de üzerine koyup resimleride güncelleyip tekrar satışa çıkarmışlar ...

Resimlerde artık cihazın üzerinde oldugu gibi 1 adet usb girişi görünüyor..

@aurora23

ideal Hocam ... daha fazlası zaten olmaz sanırım ...Bende dün cihazın wifisi açık bağlantı varken dediğiniz gibi ara ara stand by da ...kullandıgımda oyun, internet, video, müzik vs. baya kullanmışımdır ..ve gece 23 gibi uyarı vermeye başladı .. Yani haftasonu cihazın şarjını daha iyi görebildim ...

Cro@oan hocam orada yani hızlıal com da gördüğümde ve bu ürünü resmi sayfasında bulamayınca çokda az bir ihtimal ile olsa acaba yeni versiyon olarak mı getirecek bu HB diyordum ki getirmiş :D bunu hemen bu akşam spariş verecem :D :D abimin kredi kartı elime geçtiği anda sipariş verecem şuan acayip sevinmiş durumdayım :D şarjı da uzun gidiyor cihazın pixel garantiside var :D ben 16 gb alıp üzerine birde 16 gb hafıza kartı alacaktım artık onda da gerek kalmadı :D vallahi şuan size bir şeyler ısmarlayasım geldi tanıyor olsaydım :) siz nerelisiniz hocam :)

hocam acele etme 100 tl hediye çekli kampanyayı bekle..

100 tl hediye çekli kampasını ne zaman yaparlar ki acaba hocam :S :S

10 günde bir yapıyolar hocam..takip et..100 lira iyi para..

• evet hocam 100 tl gerçekten iyi para fakat 10 güne okulum açılılıyor hocam o kadar beklersem tekrar kart bulamayanilirim :S
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet arkadaşlar durum belli oldu ..Cihazın disk kapasitesini 32 gb yaapmışlar ve 50 tl de üzerine koyup resimleride güncelleyip tekrar satışa çıkarmışlar ...

Resimlerde artık cihazın üzerinde oldugu gibi 1 adet usb girişi görünüyor..

@aurora23

ideal Hocam ... daha fazlası zaten olmaz sanırım ...Bende dün cihazın wifisi açık bağlantı varken dediğiniz gibi ara ara stand by da ...kullandıgımda oyun, internet, video, müzik vs. baya kullanmışımdır ..ve gece 23 gibi uyarı vermeye başladı .. Yani haftasonu cihazın şarjını daha iyi görebildim ...

Cro@oan hocam orada yani hızlıal com da gördüğümde ve bu ürünü resmi sayfasında bulamayınca çokda az bir ihtimal ile olsa acaba yeni versiyon olarak mı getirecek bu HB diyordum ki getirmiş :D bunu hemen bu akşam spariş verecem :D :D abimin kredi kartı elime geçtiği anda sipariş verecem şuan acayip sevinmiş durumdayım :D şarjı da uzun gidiyor cihazın pixel garantiside var :D ben 16 gb alıp üzerine birde 16 gb hafıza kartı alacaktım artık onda da gerek kalmadı :D vallahi şuan size bir şeyler ısmarlayasım geldi tanıyor olsaydım :) siz nerelisiniz hocam :)

Tşk ederim güzel düşünceleriniz için ... Ismarlamış kadar oldunuz .. eyvallh Hocam ..

Vakit buldukca forumda yardımcı olmaya çalışıyorum ...Nede olsa Teknik Yardım bölümünden gelme moderatörüm ...

hocam şimdi tableti spariş edeceğim HB den sabha soracaktım ama unutmuum teleşala :) şimdi bu ürünün görselinde pilinin 6000 mah olduğunu yazmışlar :D :D ama aşağıda pilinin 8000 mah olduğu yazıyor ? bu kadar pile önem veririken karambole gelmeyelim :D ş bu 32 gblik versiyonunun pili 8000 mah tır demi :) :)

Hocam bilmiyorum ...biyerde 8000 yazıyor biyerde 6000 yazıyor ... Bugun servisi arayan olmuş konuyu takip eden arkadaşlardan ama oda sormayı unutmuş sanırım ...

Şimdi seni karamsar yapmakda istemem al gitsin demekde istemem ...Ama 6000 mah pilde kötü değil ..bu ayarda cihazlarda zaten hemen hemen aynı 4000 - 6000 arası pil var ... Çok acele bir durum yoksa sabah istersen servisle görüş cihazı alacagını pil hakkında farklı bilgiler oldugunu söyleyin sanırım en net cevabı onlar verecektir ..

hocam demin onun araştırmasını yapıyordum dikkatimi çeken bir nokta oldu. incanın bir tane daha 10.1 " ips ekranı olmayan bir ürün var görmüşünüzdür kesin sizde o ürünün pili 6000 mah. tahminimce ürünün görsellerini hazırllayan grafik tasarımcıları bu noktada bir karışıklık yapmış olmalılar çünki diğer 16 gb liğinde çözünürlüğü hakkında böyle bir sorun vardı yine ips ekran olmayan ürünün çözünürlüğü yazıyordu. ama dediğiniz gibi servisle görüşmek gerek hatta şimdi bi arayım bakalım açan olur belki.

Bu saatte sanmıyorum ama deneyin ..Olmadı sabah 9 dan sonra servis çalışıyordur ..

• quote:

Cro@oan hocam bu ürünlerin özelliklerini gösteren bir proğram falan varmı ? yada ayarlar kısmında bakma imkanımız varmı adlığımızda kaç miliamper olduğunu görebilir miyiz yani ? ? ?

Benimde aklıma geldi bu ..Hatta bulabilseydim konuda özelliklerini paylaşacaktım ...

Böyle bir yazılımdan haberi olan varsa konuda paylaşırsa bakıp ss atarım konuya ...
  • Servisi aradığımda konuya bakacak durumda değildim aradıktan sonra girip söyleyim dedim o yüzden bataryayı soramadım :) Bu incayı şu an kendi bütçemle alabilirim bir de dayım sağolsun bana bütçe verdi Samsung N8005 3G+W modeline bakıyorum. Ama hala kararsızım tabi samsung tartışılmaz da kararsız olduğum taraf samsung a o kadar para vermeye değecek mi ? Benim istediğim özellik tablet üzerinde not tutmak ve samsung bu işin en iyisi. Ha ama diğer özelliklere bakarsak bir farkı da yok bu da işimi görüyor. Sırf bir not tutabilmek için 800 900 tl fark öder miyim bilemiyorum biraz daha araştırıp şu samsung un ne kadar süre kullanılabileceğini araştırıp ona göre sipariş vericem. Alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun
  • Tablette kullandıgımız google play hesabını komple kaldırma silme nasıl oluyor bilgisi olan var mı ?

Ayarlardan hesap değiştir çıkıyor ama hesabı sil yada kullanma gibi bir seçenek yok ..Yani 2 hesap varsa birbiri arasında geçiş oluyor ama tek hesap kayıtlıysa hep o kalıyor ve açılıyor ..

Benim diğer 2 tabletten google play hesabımı silmem kaldırmam gerekiyor .. Böyle bir seçenek bulamadım bildiğiniz bir yol var mı arkadaşlar ?
  • quote:

Tablette kullandıgımız google play hesabını komple kaldırma silme nasıl oluyor bilgisi olan var mı ?

Ayarlardan hesap değiştir çıkıyor ama hesabı sil yada kullanma gibi bir seçenek yok ..Yani 2 hesap varsa birbiri arasında geçiş oluyor ama tek hesap kayıtlıysa hep o kalıyor ve açılıyor ..

Benim diğer 2 tabletten google play hesabımı silmem kaldırmam gerekiyor .. Böyle bir seçenek bulamadım bildiğiniz bir yol var mı arkadaşlar ?

Bildiğim kadar cihaza reset atmak gerekiyor...
  • quote:

quote:

Cro@oan hocam bu ürünlerin özelliklerini gösteren bir proğram falan varmı ? yada ayarlar kısmında bakma imkanımız varmı adlığımızda kaç miliamper olduğunu görebilir miyiz yani ? ? ?

Benimde aklıma geldi bu ..Hatta bulabilseydim konuda özelliklerini paylaşacaktım ...

Böyle bir yazılımdan haberi olan varsa konuda paylaşırsa bakıp ss atarım konuya ...

gocam incanın kılıflarını buldum tesadüfen gezinirken gold bilgisayarda mevcut bakmak isterseniz.

http://www.gold.com.tr/UrunListeleme.aspx?urungrupid=54198&markaid=1124

• Arkadaşlar daha önce tablet kullananlar, şarj süresini ve şarjın kaç saat gittiğini kıyasladılar mı. görüşlerinizi yazarsanız. sevinirim.
  • quote:

quote:

quote:

gocam incanın kılıflarını buldum tesadüfen gezinirken gold bilgisayarda mevcut bakmak isterseniz.

Eyvllh Hocam bakalım bakalım neler varmışş

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvllh Hocam bakalım bakalım neler varmışş

Cro@oan hocam demin pasifik bilgisayarı aradım adma inca astro 32 gb modelinin pilinin 6000 mi 8000 mi olduğunu söyledim adam 8000 olduğunu dedi. uykudan kalkar kalkmaz aradım şaun uyku sersemiyim :D acaba tam iştirak edemedim mi diye düşünmeye başladım şimdi birazdan tekrar arayacam uykum biraz açılsın

• 8000 dir hocam 6000 olmasının imkanı yok...belliki yanlış yazılmış..
  • quote:

8000 dir hocam 6000 olmasının imkanı yok...belliki yanlış yazılmış..

demin tekrar aradım 8000 miş :D lakin adam 32 gb satılmıyor ki dedi anlam veremedim ki bir türlü tekrar mı arasam
  • demin baktım adamlar görselleri düzeltmiş ler :D hızlıal da hepsiburada da düzeltmiş şimdi sparişi vermek için siteye girdim ikisinede bi bakayım diye HB de kargo ya verme olayı olarak bilr bilgi yok yani dikkat ettim hızlı gönderim yok ama hızlıal.com 24 saatte kargoda demiş ürün için. ben hi. hızlıaldan almadım bir şey. HB den alsam ne zamana ulaşır acaba bu elime bu arada şuan kayserideyim yani ürünü kayseriye getirecekler ? 3 günü geçer mi
  • quote:

quote:

demin tekrar aradım 8000 miş :D lakin adam 32 gb satılmıyor ki dedi anlam veremedim ki bir türlü tekrar mı arasam

Hocam bir fincan kahve iç ara öğren artık tam olarak neymiş ne değilmiş ...

• quote:

demin baktım adamlar görselleri düzeltmiş ler :D hızlıal da hepsiburada da düzeltmiş şimdi sparişi vermek için siteye girdim ikisinede bi bakayım diye HB de kargo ya verme olayı olarak bilr bilgi yok yani dikkat ettim hızlı gönderim yok ama hızlıal.com 24 saatte kargoda demiş ürün için. ben hi. hızlıaldan almadım bir şey. HB den alsam ne zamana ulaşır acaba bu elime bu arada şuan kayserideyim yani ürünü kayseriye getirecekler ? 3 günü geçer mi

Farketmez Hocam Hızlı al da güvenilir bilindik bir site .. Hb de 3-4 güne kadar gönderir ..Ürün zaten stoklarda oldugu için uzamaz tedarik süreci

• quote:

quote:

quote:

yok hocam artık suyu çıkartmayım :D :D zaten demin baktım görselleri de düzeltmişler :D dün HB ile görüşmüştüm müşteri temsilcisine ürünü bulduruna kadar imanım gevredi :D tabi ola kontore oldu dibi buldu şimdi spraiş verecem ama bu hepsiburada korgo olayını biraz sallıyor gibi demin aradım bana sitelerinde yazdıkları pargtrafı olduğu gibi okudu
    maximum 7 iş günü diyor yuh diyecektimde diyemedim :) Hızlıalcomun ürün için 24 saatte kargo seçeneği var oradan spraiş vermeyi düşünüyorum

• quote:

quote:

demin baktım adamlar görselleri düzeltmiş ler :D hızlıal da hepsiburada da düzeltmiş şimdi sparişi vermek için siteye girdim ikisinede bi bakayım diye HB de kargo ya verme olayı olarak bilr bilgi yok yani dikkat ettim hızlı gönderim yok ama hızlıal.com 24 saatte kargoda demiş ürün için. ben hi. hızlıaldan almadım bir şey. HB den alsam ne zamana ulaşır acaba bu elime bu arada şuan kayserideyim yani ürünü kayseriye getirecekler ? 3 günü geçer mi

Farketmez Hocam Hızlı al da güvenilir bilindik bir site .. Hb de 3-4 güne kadar gönderir ..Ürün zaten stoklarda oldugu için uzamaz tedarik süreci

ürün ile alakalı sorunlar çıktığın da HB mi daha iyi yoksa hızlıal mı daha ilgilidir :S dün forumlarda dolanırken arkadaşı biri fiyatı şuan hatırlamıyorum ama ucuz çok ucuz bir şeydi ürünü iade olayını istemiş çok sorun çıkarttıklarını yazmış mış :S

• quote:

quote:

quote:

quote:

yok hocam artık suyu çıkartmayım :D :D zaten demin baktım görselleri de düzeltmişler :D dün HB ile görüşmüştüm müşteri temsilcisine ürünü bulduruna kadar imanım gevredi :D tabi ola kontore oldu dibi buldu şimdi spraiş verecem ama bu hepsiburada korgo olayını biraz sallıyor gibi demin aradım bana sitelerinde yazdıkları pargtrafı olduğu gibi okudu
    maximum 7 iş günü diyor yuh diyecektimde diyemedim :) Hızlıalcomun ürün için 24 saatte kargo seçeneği var oradan spraiş vermeyi düşünüyorum

Ver hadi ver ..Sen verene kadar Inca 4 çekirdekli çıkaracak ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ver hadi ver ..Sen verene kadar Inca 4 çekirdekli çıkaracak ...

ne yapıyım hocam çok huylandırdılar adamı insan ürününde böyle hatalar yaparmı ya bakın ne kadar kafamız karıştı

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.