Şimdi Ara

In-Win fütüristik tasarıma sahip Z-Tower kasasını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Genelde bilgisayar kasalarında kullanıcılar geleneksel tasarıma bağlı kalıyor. Bu bakımdan tasarımlar daha çok dörtgen konsepte uygun olarak hazırlanıyor. Ara sıra ilginç konseptler de görebiliyoruz. In-Win tarafından tasarlanan Z-Tower bunlardan birisi.

In-Win Z-Tower özellikleri

Z-Tower firmanın özel tasarım kasa serisinin son örneği. 5cm kalınlığında alüminyum alaşımdan imal edilen kasa birkaç parçanın bir araya gelmesinden oluşmuş. Spiral şeklinde yukarıya doğru kıvrılan kasa 720 x 400 x 740mm boyutlara sahip.

Ayrıca Bkz.Yılın üçüncü çeyreğinde giyilebilir cihaz pazarının lideri Xiaomi

Sınırlı sayıda olan kasanın alt kısmında üretim numaraları yer alıyor. Yaklaşık 42Kg ağırlığında olan kasada E-ATX anakartlar kullanılabiliyor. Ayrıca 340 milimetreye kadar ekran kartı, 170 mm yüksekliğe kadar işlemci soğutucu, 2 adet 2.5 veya 3.5 inçlik sürücü, 3 adet 120mm fan, 1 adet 360mm radyatör yerleştirilebiliyor.

Kasanın üst kısmında 1 adet USB 3.1 Tip-C ve 2 adet USB 3.0 girişleri yer alıyor. Toplamda 72.5Kg ağırlığa kadar çıkabilen Z-Tower kasası için henüz bir fiyat açıklanmadı.

• Fütüristik olsun diye naapacaklarını şaşırdılar. Hiç estetik değil.
    Fütüristik yaparken, estetiği de dikkate almaları lazım...

• In-Win yine bildiğimiz gibi.
  • ihlam verici.. ayni konsepti alci kullanarak daha temiz yapabilirim hatta kil kullanilsa isi transferinde olumlu etkisi olur mu acaba diye dusunmeye basladim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de önüne "dokunmayınız" diye tabela koymuşlar, nesine dokunayım yahu şu ... kasa demeye dilim varmıyor.
  • Computex 6 ay önceydi , yurtdışında her haber sitesi her Youtuber 6 ay önce kasa ile ilgili haberini yaptı.. Baltalamak istemiyorum, benim işim teknoloji haberi yapmak değil ama ben bunu 6 ay önce 3-4 farklı kanaldan gördüysem, benim ülkemde niye daha yeni haber oluyor. Kınıyorum.

• DG Chester kullanıcısına yanıt
    ekrem ile farkı fark etmeye hazır değilsin demek hocam henüz
    Winrar'ın satış departmanı daha faydalı geliyor bazen bu tarz haberleri görünce...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.