Şimdi Ara

Imperator: Rome (2019) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
5.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun henüz çıkmadı Steam sayfasında da Türkçe Dil desteği yok diyor?
  • Oyun daha çıkmadığı için yaması yok, muhtemelen Türkçe dil seçeneği de olmaz.
  • hala bekliyoruz
  • Bu oyuna karşı acayip iyi duygular besliyorum. Yine abuk subuk tonla dlc si çıkacak beni kanser edecek ama olsun. Azrailimsin paradox.
  • Bir hafta önce oynanış videosu yayınlanmış. Daha yeni de Mısırla ilgili bir dinamik videosu yayınlamışlar. Merak edenler Youtubedan bakabilir. Çok güzel dinamikler var. Paradox ne kadar oyun yaptıysa geçmişte onlardaki deneyimlerini bu oyunda toplayıp birleştirmiş gibi. Ayrıca askeri birliklerimiz de artık daha artistik animasyonlarla savaşıyor harita üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 21 Ocak 2019; 14:16:52 >
  • Oyun ön siparişe açılmış. Fiyatı 61 lira bir tane de deleceynen birlikte 25 nisanda çıkacakmış. Sistem gereksinimleri falan da belli olmuş. Vatana millete hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 6 Şubat 2019; 1:3:50 >
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Gordum hocam 5 sene dlc cikarirlar artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Oyun ön siparişe açılmış. Fiyatı 61 lira bir tane de deleceynen birlikte 25 nisanda çıkacakmış. Sistem gereksinimleri falan da belli olmuş. Vatana millete hayırlı olsun.
    Uygun gibi ama da da europa, crusader, hearth of ieonu hakedemedik ki

• Total War'ı süslemişler önümüze koymuşlar.Ha oynamazmıyım, evet oynarım ilk defan roma başlangıcı ve makedon işlenen bir oyun olacak
  • fluox kullanıcısına yanıt
    Aynen ilk gördüğümde ben de aynı Rome 2'nin sefer haritası gibi demiştim. Birlik görünümleri falan. Aslında ben şöyle bir şey bekliyorum. Crusader Kings 2 oynayanlar bilir oyun normalde 1060 larda falan başlar ama sonradan dlc leri alırsan te 700 lü yıllara kadar geriden başlatabilirsin oyunu. Bunda da şöyle oyunu İskender öncesi dönemlere kadar çekecek bir dlc çıkarsalar ya da daha gerisine. Antik Mısır falan yönetsek, ne bileyim Hitit mitit yönetsek hazır antik zamanlara girmişken.
  • Bilgilendireyim. Eğer oyunu şu sıralar ön sipariş verirseniz Çin Yeni Yılı vesilesiyle 10 lira indirimli alacaksınız. Yani 51 liraya. Almayı düşünen varsa yapıştırsın hemen.

Ayrıca Paradoks yine başlamış yok o pack yok bu pack, yok Selevkos devleti için birlik görünümü, yok Epir için bilmem ne. Delux paketini sallayın çok gereksiz. Direk normal paketi sipariş verin. Zaten daha bir ton dlc çıkacak indirimlerle alırsınız onları.
  • İzlediğim ve redditten okuduğum kadarıyla oyunda derin diplomasi yok. TÜM paradox oyunlarından alıp alıp ortaya koymuşlar. Savaş sistemi hoi4 ağırlıklı. Karakter sistemi Ck2.
    Atmosferi değişik oyunun eğer bu oyunun geçtiği zamanı seviyorsanız alın fakat ileri seviye bir şey gözükmüyor şimdilik

• thiler kullanıcısına yanıt
    Dlc ile iteleyecekler bir çok özelliği maalesef. Ama yine de bir Rome 2 den daha derindir hocam.
  • Adam Total waru süsleyip çıkarmışlar diyor ya. her konu hakkında fikir beyan etmek zorunda mısınız oğlum siz. Sırf laf olsun diye konuşan bir nesil olabilir mi ya.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    Sefer haritası benziyor sadece onun haricinde bir alakası yok tabi. Total War'a basar geçer, tırt yapay zekasıyla kim ne yapsın TW yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MANGUTAY -- 9 Şubat 2019; 17:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Dlc ile iteleyecekler bir çok özelliği maalesef. Ama yine de bir Rome 2 den daha derindir hocam.
    Aynen ck2 nin dlc havuzuna dönüşür 2 yıla
  • 3 yıl sonra tüm dlcler çıkınca oynnaır . BEn artık apradoz oyununa para da vermem. Son haline gelince yapıştırırım malum yerden oh mis.
  • Sipariş geçtim çıkışını merakla bekliyorum
  • Son iki yıl strateji ve simülasyon türü oyun severler için çok başarılı geçiyor. Imperator Rome, devasa Roma İmparatorluğu zamanlarında gerçekleşen güçlü Paradoks yapımı. Farklı ırkları kontrol edebilir ve karakterleri, ticareti ve savaşları kontrol edebilirsiniz. allkeyshop.com compare prices fiyatları karşılaştırıldığında diğer yeni strateji oyunlarından biraz daha uygun olduğu görülüyor.
  • Oyun çıktı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.