Şimdi Ara

İmparatorluğun Azizleri [Seçilmiş kişi çıktık biz ][CİDDİ KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
6
Favori
4.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frederick Charles Krueger

0:29 ve 0:39 da iki alıntı yaptığının uyarısı geliyor ama tıklıyorum mesajın yok hocam. Yazıp siliyormusun ben mi göremiyorum yoksa

Hocam "Mesaj içeriğinde çok fazla alıntı bulundu ve gösterimi engellendi" diye uyarı alıyorum yukarda da gördüğün gibi.Mesajım da şuydu ama:
    Hocam gerçekten bi korku sardı beni yakından uçak geçiyo desem yok.Rüzgar esiyo desem yazın ortasında ne alaka.Gökyüzünde hiç bi değişiklik ,hareketlenme olmadan ses geldi 30 saniye sürdü ve geçti.Nasıl insanların garibine gitmiyo onu da anlamadım.Neyse ne diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gökyüzünde fırtına esiyordur. bulutları falan sürüklerken öyle sesler çıkarıyordur.
    birazdan yerde de esmeye başlar.
  • Bu sesler geçen hafta ıstanbul bursa tekirdağ çanakkale illerinde de vardı. Bizzat kendim duydum. Gökyüzüde kırmızıya çalar haldeydi. Ben okült ve ezoterik olaylara çok meraklı olduğum için bu tür emareleri paranormal olaylar genelinde düşünüyorum hemen. Ve bu tarz görsel ve işitsel alametlerin olduğunu buluyorum ve ne hikmetse neyi araştırsam hep aynı merkeze konu sümerlere babilonyaya çıkıyor. Hele birde onların şöyle bir sözleri var, ogün geldiğinde sadece ışığı bulanlar onları görecek, onlar seçilen kişiler. Ee bakıyorum gören duyanlar var ama tam aksi hiç duymadım görmedim duyanlarda var bu sesi ve hareketleri. Bu sefer yine komplo teorileri üretmeye başlıyorum. Adamlar bir döngüden bahsetmiş ve hesaplanınca o döngü 2012 aralıka denk geliyor. Işte bu foton olayı falan tarihsel olsak kesişiyor. Neyse çok düşünmek iyi değil bunları :)

• quote:

Bu sesler geçen hafta ıstanbul bursa tekirdağ çanakkale illerinde de vardı. Bizzat kendim duydum. Gökyüzüde kırmızıya çalar haldeydi. Ben okült ve ezoterik olaylara çok meraklı olduğum için bu tür emareleri paranormal olaylar genelinde düşünüyorum hemen. Ve bu tarz görsel ve işitsel alametlerin olduğunu buluyorum ve ne hikmetse neyi araştırsam hep aynı merkeze konu sümerlere babilonyaya çıkıyor. Hele birde onların şöyle bir sözleri var, ogün geldiğinde sadece ışığı bulanlar onları görecek, onlar seçilen kişiler. Ee bakıyorum gören duyanlar var ama tam aksi hiç duymadım görmedim duyanlarda var bu sesi ve hareketleri. Bu sefer yine komplo teorileri üretmeye başlıyorum. Adamlar bir döngüden bahsetmiş ve hesaplanınca o döngü 2012 aralıka denk geliyor. Işte bu foton olayı falan tarihsel olsak kesişiyor. Neyse çok düşünmek iyi değil bunları :)

seçilmişsek sorun yok

• Aynen

• hani haarp diyen cikmamis

• quote:

Orijinalden alıntı: diamond4000

hani haarp diyen cikmamis

Biz seçildik olm ne ayaksın sen

•  İmparatorluğun Azizleri [Seçilmiş kişi çıktık biz ][CİDDİ KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoltMaster

quote:

Hocam hemen sevinme seçilenlerin başına ne geldiğini anlatmadım. Yine sümerde geçtiği üzere secilenler geçiş gezegeni olan nibiru(marduk)'ya alınacak ve yeni ırkın oluşumunda rol alacak.

Not.sümer tabletlerinde nibiru isimli gezegenin yörüngenin neresinde olduğu vs bilgiler verilmiş. Günümüz Bilim adamlarının yakın gelecekte buldugu ve adına planet x dedikleri gezegenle aynı noktadalar. Yani bahsi geçen nibiru bulundu.artık bir dünyaya yaklaşması kaldı.

Bize yol göründü hocam ailenle vedalaş

• quote:

quote:

kim ne icin ne zaman

• Gunes batidan dogarsa kiyamet alameti degilmiydi ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam hemen sevinme seçilenlerin başına ne geldiğini anlatmadım. Yine sümerde geçtiği üzere secilenler geçiş gezegeni olan nibiru(marduk)'ya alınacak ve yeni ırkın oluşumunda rol alacak.

Not.sümer tabletlerinde nibiru isimli gezegenin yörüngenin neresinde olduğu vs bilgiler verilmiş. Günümüz Bilim adamlarının yakın gelecekte buldugu ve adına planet x dedikleri gezegenle aynı noktadalar. Yani bahsi geçen nibiru bulundu.artık bir dünyaya yaklaşması kaldı.

Bize yol göründü hocam ailenle vedalaş

Hocam yeni ırk diyosun yani.Vay be heyecan yaptım şimdi.Orada görüşürsek birbirimizi tanımanın bi yolunu bulalım bari

• quote:

quote:

quote:

kim ne icin ne zaman

Allah aşkına dur Diego zaten ortalık karışık

• http://forum.donanimhaber.com/m_58351247/mpage_1/key_gokyuzunden+gelen+tuhaf+sesler/tm.htm

Konusu vardı.Zamanında beklemiştim ama duyamamıştım.
  • yav he he
  • Topu topu bir avuç insan olacağız buluruz birbirimizi merak etme

• Biliyodum seçilmiş olduğumu biliyoduuummm (biraz uçtum ama)

• O biziz uçakla gectik demin Ankara'nın üzerinden.

• Adımız deliye çıkacak forumda hocam

• quote:

Adımız deliye çıkacak forumda hocam

Farketmez burda son yıllarımız zaten bikaç yıl sonra çekip gideceğiz bu zalim hayattan.Kendi kolonimizi kuracağız.Hava olmadan napcaz la.Neyse ayarlanır o ya

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.