Şimdi Ara

IMEI Kaydı sorunsalı Fiziksel Sim - Elektronik Sim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
1
Favori
43.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de acele ile iphone kutu üstündeki imei no yu e sim e kaydettim. Bunu Fiziksel sime çevirmek mümkün mü? Bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zizou10 -- 8 Temmuz 2023; 0:23:28 >
  • zizou10 Z kullanıcısına yanıt

Aynı durumdayız. Stresten uyuyamadım. Eşime kardeşime kendime aldığım Telefonlarda aynı hatayı yaptım

• dostlar bende aynı durumdayım yanlışlıkla fiziksel olarak kayı ettim fiziksel sim yok telefonda ne yapmak gerekir

• Dostlar btk yı aradım 120 den bir sorun olmayacağı söylendi inşallah doğru bilgidir
  • burak1234566ankara B kullanıcısına yanıt

Bu saatte ulaşabildiniz mı? Benim durumumda tam tersi e-sim yok ama yanlışlıkla ikisini de e-sim seçtim

• Arkadaşlar e-sim veya fiziksel simi yanlış seçtiyseniz endişe etmeyin herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.
    Bir önceki kayıt zammı döneminde de aynı sorunlar yaşandı ve burada soruldu.
    E-sim olması veya fiziksel sim olması sistemde herhangi bir soruna sebeb olmuyor, hattınızı takıp kullanabilirsiniz.
  • escape0121 kullanıcısına yanıt
    İçim rahatladı çok teşekkürler
  • daysanddreams D kullanıcısına yanıt

evet e-sim sorunsuz bir şekilde operatör bayisinden etkinleştirildi.

• arkadaslar ben 2. imei numarasini kaydetmeden islemi tamamladim. Buna bir cozum var midir ? sonradan dilekceyle falan ekletilebililyor mu ? deneyimleyen var mi bu durumu ?

• ben de aynı hatayı yaptım

fiziksel olarak kaydettim sonra esime geçtim ve şimdi kapandı

120 de açmıyor

ne yapmak gerek ? aynı pasaporta 2.kez esim için kayıt yapabilir miyim yoksa o anda mı yapmak gerekirdi?

durduk yere 20000 vermeyelim

• Yok gerek yok 120 yerine 123 u arayip once 6 ya sonra 1 e basin baglanacak btkya ordan numara eslesme diyebilirsiniz bizim hat yaklasik 2.5 gun sonra geldi yogunluk oldugundan dolayi oldugu soylendi bende iki imeide esim yapmistim sonra gidip fiziksel aldim hat yerin taktim dun gece geldi bilginiz olsun

• Bir soru da ben sorayım, iphone 14 için: ikisini de fiziksel sim seçip kaydı yaptık. sıkıntı yok.

Kullandığım numara ile fiziksel imei eşleşti. Ancak ikinci imei de hat eşleme butonu gözüküyor. şu aşamada 2. hat kullanmıcam. Mantıken 2. hat kullacağım zaman girip o zaman eşleme yapmam gerekiyor. Ancak;

forum ve gruplarda 4-5 kişi de şunu okudum, geçmişte hat eşleme yapmadım 120 gün sonra kaydım düştü ve yeniden vergi ödeyerek yapmak zorunda kaldım. İkinci imei için böyle bir durum olabilir mi dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.