Şimdi Ara

İmamoğlu nasıl bir enkaz devir aldı izleyin.[AKP liler de çıt yok] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
11.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
130 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

AKP bu ülkeyi 17 yıldır boş vaadlerle oyaladı ve halen daha oyalıyor. 2023'e kadar oyalayacaktı ama ülkenin ekonomik durumu malum. Oylama konusunda AKP-RTE'nin eline kimse su dökemez.

Sorunu uzaklarda aramaya gerek yok. AKP bu ülkenin başına gelmiş en kötü şeydir. Uyuşturucu gibi bir şey. Baştan iyi gözüküyor sonra yavaş yavaş vücudu yok ediyor. Aynı AKP işte. Elimizde 15 Temmuz gerçeği var, Kozmik Odalar var, Balyoz Operasyonları var, devletin kaynaklarının fütursuzca satışı var peşkeşi var. Bahsettiğin oluşumlar AKP ile aşık atamaz yani.
    17 yil ya dile kolay. 17 yil kabus gibi bir tablo , dehset ve korkunc bir yonetim altinda ezilen halk , bitmis bir ulke ama %52 devam oyu olan bir yonetim.

Ya bahsettigin baska bir ulke veya bu halk zulumden hoslaniyor :). Cevap verme Kesin 2ncisidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Akepe bitmiştir. Halk farkında artık. Onun yanında mhp de bitmiştir. Ekrem imamoğlu eskiler gibi saltanat sürdürmezse, halkın sevgisini dahada kazanır be ileride bu ülkenin başına geçer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mark Valley kullanıcısına yanıt
    Bahane diyor la bir de
    Devriniz bitti haramzadeler. hemşehrim size rağmen ayrıştirma Yapmayacağız vs. diyor. Yatın kalkın dua edin bu güzel insana
    Blok

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Sana bisi diyim mi en az yüzde 50 oy alır genel seçim olsa. Üstüne üstlük bakım imamoğlu çalışmadı derler yüzsüz yüzsüz. Bu ülkeden bir şey bekleme kardeşim. İmkanın varsa yurtdisina git.
    Ben o işi yıllar önce yaptım zaten.

• bestanealtcizgi B kullanıcısına yanıt
    Memlekette ANDAVAL ve KOYUN çok kardeş onun için hiiiiçççççç kendini yorma yine %50 den aşağı oy almazlar. Fransa'da yaşayabilirim şu an istesem giderim ama gitmek istemiyorum. Bazen de aklıma geliyor ''Bu kadar andaval ve gerici gerizekalı ile niye aynı ülkede yaşıyorum, çekip gideyim'' diyorum..
  • hiç utanmadan yüzü kızarmadan soluksuz yalan söylemeyi bilen birine söyleyecek söz bulmakta zorluk çekilmesi kadar doğal bir şey yok..ne söylesen boş.......cevaplar veriliyor ama beynini kullanmakta zorluk çekenlerede ne desek boş.... it demedemim basİT dedim.....google da ekrem imamoğlu yazıyorsun akparti çıkıyor...75000 öğrenciye burs vereceğim..binali bey soruları istedi..15 dakika konuştum dedi 45 dakika aynı odada başbaşa konuştuğu ortaya çıktı..
  • Mark Valley kullanıcısına yanıt
    bunlar beylikdüzünün halinden bahsetmezler 100m borçu 500m borca katlayıp hiçbir vadii yerine getirmeyen şu ekremisi savunurlar göreceğiz bakalım ibb kaç katı borç ve icraatsızlıkla devredecek
  • Çok abarttınız 30 milyar borç var deyip durdınuz acığa çıktı işte. O 2036 senesine kadar ödenmesi gereken toplam borçmuş . aylık 5 milyon tl ödeniyormuş oda Kiptaş ın karşıdan bir siteden aldığı kira ile ödeniyormuş.

Enkaz dediğiniz olay bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: axelfoly

bunlar beylikdüzünün halinden bahsetmezler 100m borçu 500m borca katlayıp hiçbir vadii yerine getirmeyen şu ekremisi savunurlar göreceğiz bakalım ibb kaç katı borç ve icraatsızlıkla devredecek
    G... Element uydurma kardeş yalan dolan anca sizin işiniz tabi. Öyle birşey olsa bağıra bağıra söylemeyi bırak bütün medyanız seçimlerden önce manşet üstüne manşet atardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 210507

Çok abarttınız 30 milyar borç var deyip durdınuz acığa çıktı işte. O 2036 senesine kadar ödenmesi gereken toplam borçmuş . aylık 5 milyon tl ödeniyormuş oda Kiptaş ın karşıdan bir siteden aldığı kira ile ödeniyormuş.

Enkaz dediğiniz olay bu mu?
    Evet o borcun faizlerini 2 dakika sonraki konuşmada duyabilirdin dinleseydin.

• gently weeps G kullanıcısına yanıt
    yalan dolan bizim işimizdi madem ki imamcık beylikdüzü vaatlerinden olan 10 kreş vadine bak yaptığına bak ondan sonra yalan dolan sizin işiniz olmaz tabi
    https://www.takvim.com.tr/guncel/2019/02/20/chpnin-isanbul-adayi-ekrem-imamoglu-beylukduzu-icin-acikladigi-vaatleri-yerine-getirmemis
  • tomasino01 kullanıcısına yanıt
    Hocam Bir trabzonsporlu olarak senin "5 sene sonra cumhurbaskani olacak" diyen fenerli ağzını yerim.
    Bir daha söyle

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.