Şimdi Ara

İmamoğlu, Kadın Yolcuya Saldıran Taksicinin Ruhsatını İptal Etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
4.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer seçimlerde mansur yada imamoglu başa gelmez ise türkiye bi sonraki süreçte bi 50 sene daha geriye gidecektir. Hayır kardeşim kadını dövmüş gasp etmiş atsana içeri illa yukardan emirmi gelsin yada twitterde olay olacakki ozamanmı içeri atasınız? Bunlarda savcı hakim diye geçiniyorlar.
  • Bilmirem kullanıcısına yanıt
    Konuya açana şöyle o vakit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Konuda Kocaeli gecmiyo İBB denilmiş Ekrem başkan yazanlara bir msj atanlara söyleyin

• PaNoZ kullanıcısına yanıt
    İmamoğlu genelde ya tatilde yada HDP ile ittifaklarfa boy gosteriyor

• babus0606 kullanıcısına yanıt
    Bu kadın yumruklayan taksiciyi men eden zaten Ekrem başgan
    Helal olsun başgana.
    Senin dediğin olay Kocaeli’de. Taksici hamile kadını ortada bırakıyor Kocaeli’deki olayda. “Kocaeli’deki taksiciyi de Ekrem başgan halletsin” demişsin; buna göre Ekrem başgan yurdun dörtbir yanındaki sorunlara çare bulsun demiş oluyorsun.
    Haklısın adam her yere yeter. Büyük başgan demişsin anlaşılan tebrik ederim haklısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 3 Haziran 2020; 19:40:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

Konuya açana şöyle o vakit
    Konuyu açan arkadaş İstanbul'da dün bir kadına saldıran taksicinin ruhsatının İBB tarafından iptal edildiğini söylemiş.Sizin onu da iptal etsin o zaman dediğiniz hamile kadının taksiden atılması olayı Kocaeli'de olmuştu, onun içinde İstanbul'da değil Kocaeli'de olayın olduğunu söyledim.Doğal olarak Kocaeli'de olan olaya İBB'nin müdahale edecek hali yok.
  • cemsinan kullanıcısına yanıt
    Ekrem kendi seçmenine sahip çıksın yeter okadar söz verdi pırt çıktı satacam derken üstüne araç aldı likaytlar diz boyu adamın İstanbul'da misafir olduğunu her fırsatta gösteriyor.kocaeli içinde Ekrem kadar olamiyosan istifa et git

Cem bey açıklamış sen neyin pesindedin

• Taksicinin yaptığı terbiyesizliği savunacak kadar kansızlar var forumda ve ülkede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: babus0606

Cem bey açıklamış sen neyin pesindedin
    Benim mesajımı alıntılayıp bana cevap yazdığınızda benim hesabıma bildirim geliyor, bende bildirim gelen mesajı cevaplıyorum.Başkasının size ne cevap verdiğini takip etmek zorunda değilim, beni alıntılayıp cevap yazarsanız bende size geri yazarım
    Bana blok atkı bidaha zaman israfı etmeyim

• Helal olsun ekrem beye.
  • Diğer partinin belediye başkanı olduğu bir ile gitsin, orada anında ruhsat alır. Onların yapısına uygun nede olsa..
  • DrızztDoUrden D kullanıcısına yanıt
    Ahh ahh cevaba bak ilkokul terk resmen.
  • Kadın ne dedi acaba taksiciye ?

• withindarkness kullanıcısına yanıt
    Eee kardeş öyle saça böyle tarak. Herkese anladığı dilden.

• Vallahi helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jack!

Taksicinin yaptığı terbiyesizliği savunacak kadar kansızlar var forumda ve ülkede..
    Kimse yapılanı savunacak kadar şerefsiz değildir elbette.
    Anlaşılmayan bence şu;Bu işi yapan araç sahibimi dir yaksa şoför olarak çalışan mıdır?
    Hukuk gereken cevabı zaten verecektir.
    Belediyenin yapacağı ise olayı gerçekleştirenin araç sahibimi yoksa şoför olarak çalışan mı olduğuna bakması lazım.
    O na göre yaptırım yapmalı.
    Yarın öbür gün her işçinin yaptığı kötü davranıştan dolayı işyeri kapatmak zorunda kalır.
    Buna kendi personeli de dahil.
    Belediyenin bir personeli bu tip bir olaya kalkıştığında o bölümü kapatıp ruhsatını iptal le mükelleftir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.