Şimdi Ara

imajbet cepbankçılarının 670 tlyi hacılaması-Site mağduriyeti giderip parayı hesaba ekledi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kardeşim yatırılan paranın nereden cekıldıgını nasıl ogrenıcez onu ıstıyorlar belge olarak bende aynı sorundan muzdarıp oldum bugun cevap verırsen sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

yatırımım cepbank bonusu ile beraber yuklenmiştir

imajbet cepbankçılarının 670 tlyi hacılaması-Site mağduriyeti giderip parayı hesaba ekledi

kambochıan bendede aynı sorun var nerden cekıldıgını nasıl ogrendın qnb yı arıyorum goremedıklerını soyluolar sen hangı belgeyı aldın bankadan

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenerii

Kardeşim yatırılan paranın nereden cekıldıgını nasıl ogrenıcez onu ıstıyorlar belge olarak bende aynı sorundan muzdarıp oldum bugun cevap verırsen sevınırım

kusura bakmayin uzun zamandir foruma giremediom, ben ykb musteri hizmetlerini arayip ogrendim ama bankasina gore degisiyor missal Garanti Bankasi bu bilgiyi sadece savcilik karari olursa veriyor. Bir de bu bilgi cok da birsey degistirmiyor missal ogrenseniz bile size x atmden cekilmis diyecekler site de size o atmde calisanimiz yok diyecek konu kapanacak maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.