Şimdi Ara

iMac Pro 14 Aralık’ta Bizimle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple sitesinde uzun süredir, Aralık’ta sizinle” şeklinde tanıtım vardı. Şimdi bı tarih kesinleşti ve beklenen tarih geldi: 14 Aralık 2017.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çıktı..
    Eğitim indirimi ile bir toplayayım bakayım dedim mantıklı seçimler yaptık.

Önceden belirlediğim İmac de zaten sepet içindeydi.

iMac Pro 14 Aralık’ta Bizimle

32.120 lira gibi bir şey İmac Pro . İmac 5K ise 12.400 küsür olmalı onun fiyatı artmış önceki günlerde. İmac Pro 1 TB SSD daha az olsa iyiymiş.Ucuza alma şansımız olurdu.1 TB fazla kimileri için.

İşlemci tarafını pek bilmiyorum en standart olanı seçerim dedim.Aradaki farka değiyor mu bilmem.Ram 64 olmalı.Bir yerde 30.000 lira gelse alırım . Hatta 25 gelse de alırım

Bilirkişi arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim değer mi değmez mi ? Grafik ve işlemci bakımından bilmiyorum çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Aralık 2017; 20:5:13 >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Tam olarak ne yapacağına bağlı. iMac ile karşılaşırsa, iMac’i ezip atar çöpe, burası çok net. İşlemci , Ram, Ekran kartı hepsi muazzam. Ama ben bekleyip görelimden yanayım. Hele bir görelim bakalım, gerçek kullanıcı ne yaşayacak. Yakında kutu açılımları, adobe testleri başlar. Ona göre karar verirsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: burhanaks

Tam olarak ne yapacağına bağlı. iMac ile karşılaşırsa, iMac’i ezip atar çöpe, burası çok net. İşlemci , Ram, Ekran kartı hepsi muazzam. Ama ben bekleyip görelimden yanayım. Hele bir görelim bakalım, gerçek kullanıcı ne yaşayacak. Yakında kutu açılımları, adobe testleri başlar. Ona göre karar verirsin :)

Karar versem ne olacak ki 30.000 lira sayacak durum yok

Mecbur bekleyeceğiz bir gün umarım... Zaten listeye attığımda İMAC gözümde cücük kaldı Hele o gri tasarım renk falan yok mu.Onun için kafadan +1-2.000 veririm yani

Shftdelete-Hakkı dan kutu açılmı bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 14 Aralık 2017; 20:31:37 >

Ben yeni Mac Pro çıkınca, elimdekini satıp onu alacağım. Bu iMac Pro’dan pek umutlu değilim. Yeni Mac Pro’nun bunu solayacak bir cihaz olacağını düşünüyorum.

Şu an üzerinde çalışıyorlarmış. 2018’de satışa çıkabilir. Beklemek lazım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: burhanaks

Ben yeni Mac Pro çıkınca, elimdekini satıp onu alacağım. Bu iMac Pro’dan pek umutlu değilim. Yeni Mac Pro’nun bunu solayacak bir cihaz olacağını düşünüyorum.

Şu an üzerinde çalışıyorlarmış. 2018’de satışa çıkabilir. Beklemek lazım :))

Ben çıkmayacak diye biliyorum ama ?
    Çıkacakmış. Yabancı sitelerde okudum. Direkt Apple onaylamış. Modüler ve tamamen yeniden tasarlanmış bir Mac Pro üzerinde çalışıyorlarmış. Türkçe haberler de var bu konuyla ilgili:

https://www.applefoni.com/yeni-moduler-mac-pro-ve-apple-monitoru-icin-konsept-yayinlandi/

• Ben o tasarımın aslında artık yeterli olmayacağına karar verdiklerini bunun üzerine İmac Pro'nun çıktığını sanıyordum

Güzel çıksın da İmac Pro bu fiyat ise Mac Pro daha yüksek olacaktır .Yükselen kur da ilave olacak. Monitör ile birlikte mi olacak bu ürün ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 15 Aralık 2017; 15:33:32 >
    Yok, o tasarımın genişlemeye elverişli olmadığına karar verip, tamamen yeni bir Mac Pro üzerinde çalışıyorlar. Zaten gerçek anlamda profesyonel içerik üretip para kazananlar da mac pro tercih ederler.

Döviz kuru pek etkilemez alacak kitleyi, zaten kendileri de döviz ile satış yapıyorlar:))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.