Şimdi Ara

iMac 4K mi, MacBook Pro 13.3” touchbar mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Programlama okuyorum da bu sene bir bilgisayar alayım diyorum. İki bilgisayar arasında kalmış durumdayım. Biri iMac 21.5” 4K 1 TB Fusion Drive Radeon Pro 560 8 GB 2400 mHz RAM. Biri de MacBook Pro 13.3” 256 GB SSD, 8 GB 2333 MHz RAM ve paylaşımlı ekran kartı, touchbar özellikli model. Siz olsanız hangisini alırdınız? Kullanım alanlarım okul projeleri ve dersler için olacak yoğunlukla. Bunun dışında kendim Photoshop, Final Cut Pro öğrenmek istiyorum. Tabii genel kullanım amacına da hizmet etsin istiyorum. Belirteyim iPad Pro’m var bir de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğer sürekli taşıma ihtiyacın yoksa tabiki iMac hocam ben iMac 21.5” kullanmıştım zamanında mid 2011 modeliydi 1080p çözünürlük ama sanırsın 4K.
    laptop falan hikaye kalıyor yanında kesinlikle iMac başka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canlee89 -- 25 Ağustos 2018; 1:15:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Yani işte normal okul hayatının gerektirdiği kadar bir taşıma ihtiyacı söz konusu. Bugüne kadar önceki deneyimlere dayanarak söylüyorum pek yanımda bilgisayar taşıma ihtiyacı hissetmedim :) bende sizin gibi iMac’in tarafındayım şimdilik.. teşekkürler bu arada yorumunuz icin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • UP!

• cyhndnz kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Altından da olsa Windows bilgisayar kullanmak istemiyorum. Tüm cihazlarım Apple ekosisteminde ve onun için macOS bir cihaz düşünüyorum. Tek ikilemde kaldığım konu desktop mı yoksa dizüstü mü almam gerektiği.. Teşekkürler

• Okul icin taşımanız gerekmiyorsa tabiki iMac. 4K ekrana bakmaya doyamazsınız.

• Fenool kullanıcısına yanıt
    Benim de düşüncem ondan yana fakat 21” masaüstü için küçük mü gelir diye düşünüyorum..

• Ne yaptın ? Aldın mı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.