Şimdi Ara

iMac 27 mid 2013 SSD upgrade tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da görebileceğiniz gibi 2013 üretimi iMac 27 sahibiyim. Geçen ay garantisi bitti. 1TB HDD ve 8GB RAM olan bir model kullanıyorum. Bilgisayarıma SSD ve ram takviyesi yapmak istiyorum. Ram işi basit de, SSD değişimi olayına kendim cesaret edemedim. Benzer bir uygulamayı yaptıran arkadaşım varsa, tavsiye niteliğinde yaptırdığı yeri ve maliyetini öğrenmek istiyorum. Performansı sormayacağım, bariz belli zaten. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

• Fikri olan kimse yok mu arkadaşlar.
  • iMac açmak gerçekten zor bir işlem herkesin yapabileceği birşey değil istanbuldaki apple premium reselleri araştırın hocam pupa bilişim diye bir yer duymuştum bir soruşturun derim
  • onur0159 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Benimde elimden bu işler gelir ama açılış videolarını gördükten sonra cesaret edemedim doğrusu.
  • Merhabalar, ben de aynı cihaza sahibim, bir arkadaş için aynı olayı Ankara Cepa'daki premium reseller'ın servis kısmına sormuştum, 140 lira gibi bir bedel vermişlerdi montaj için.
  • Teşekkürler. Premium reseller derken, orada hangisi mevcut. Ben de İstanbul'da bakarım aynı şekilde.
  • AhmetSelçuk kullanıcısına yanıt
    Lydia mevcut hocam.
  • Nemésis N kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.