Şimdi Ara

İllallah artık şu İstanbul'un minibüsünden, otobüsünden,yayasından.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Müteferric

Aha bi lotocu daha Valla beklemekle olmuyor,uzaktan kumandalısı bile yeter Hot Wheels'lerin üzerinden geçirin..Rııınn,Dışşş!!Şaka maka onlar da pahalı yav

Ben 6. sınıftayken kafadar bi arkadaşımla tuttuk bu oyuncağı söktük, üst plastiğin ön ve arka lambalarını tornavida ile deldik, elektrikçiden de iki tane beyaz, iki tane de kırmızı LED aldık ve motorun kablolarına montajladık (: Ortaya süper birşey çıkmıştı ama ben akıllı onu deniz kıyısında kumların üzerinde kullanıcam diye gelen dalgayla yıkanmasını sağladım O gün bugündür çalışmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaCKeRBoY64 -- 24 Haziran 2010; 13:02:48 >

• ben istanbuldan öyle bir nefret ediyordum ki, tüm arkadaşlara istanbulda .ok mu var, memleketinize gitsenize diyordum. yıllarca aziz halkımızı bu konuda bilinçlendirdikten sonra bende memlekete kesin dönüş yaptım. oh be dünya varmış. ne trafik var, ne park sorunu, ne işe gidiş zor, ne minübüs kornası, ne köprü. anadoluda yaşam kral doğrusu. aşırı kazncı olmadan istanbulu metheden insanları hala anlayabilmiş değilim, bide demezler mi istanbul aşığıyım, gıcık oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaykun

ben istanbuldan öyle bir nefret ediyordum ki, tüm arkadaşlara istanbulda .ok mu var, memleketinize gitsenize diyordum. yıllarca aziz halkımızı bu konuda bilinçlendirdikten sonra bende memlekete kesin dönüş yaptım. oh be dünya varmış. ne trafik var, ne park sorunu, ne işe gidiş zor, ne minübüs kornası, ne köprü. anadoluda yaşam kral doğrusu. aşırı kazncı olmadan istanbulu metheden insanları hala anlayabilmiş değilim, bide demezler mi istanbul aşığıyım, gıcık oluyorum.

Evet hocam, ben de beğenmiyorum İstanbul'u. Egeliyim, Zonguldak'ta yaşıyorum. Tamam fırsatım olsa İstanbul'u gezmek isterim fırsatımı değerlendirmeye çalışırım ama İstanbul bence artık yaşanılacak şehir değil. Sokakta rahat yürüyemiyorsunuz. Trafik, ulaşım pahalılığı da cabası. Alışveriş olarak ucuz vilayet ama... Aması çekilmez bence. Yakın ama küçük bir ilde oturup bir haftasonunuzu değerlendirmek için mükemmel ama ben gelemem kalabalığa

• ben de ümraniyedeyim. gerçekten dediğin gibi minibüsler. ama diğer semtlerdeki minibüsleri gözlemlediğimde bizmkiler yine iyi diyorum
  • Çok kazanıyorum çok harcıyorum değil.

Örneğin şöyle diyeyim. 100 birim giderim varsa 200 birim kazanmam lazım benim.
    küçük şehire gidersem aynı giderle 100 birim bile kazanamam belki de..
    ne yiyeceğim bütün ay boyunca? Taş mı..
    İstanbul bana muhtaç ben istanbula..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.