Şimdi Ara

İlker Yasin Windows Hata Yorumları (kop.gif) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: İzmiR_CoasT

quote:

Orjinalden alıntı: denizhan_

96468464616613681361 kere verildi

ispatla

farketmedim verildiyse de,şöyle bikaç sayfa gerilere gittim yoktu.ama güzel

• Bir şampıyonlar ligi maç keyfimiz vardı onun da içine etti bu şahsiyet.O kadar şikayet ettim star tv'ye hiç cevap yollamadılar.
  • fenerbahçe chelsea karşısında klasikleşmiş 4-4-8 taktiğiyle oynayacakmaç hollanda kel mahmut arena stadyumunda oynanacak.
    yazı geldii eyvaah ne yaptınız cocuklar oysaki nekadar da çalışmıştık tura gelmesi için neyse henüz dakika 70...neden olmasın.
    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç mükemmel bir taç kazandık, portekiz dağıldı, taraftarlar tribünleri terk etti
    dakika 90+83 italyan düdüğü çalıcak ama ondan önce kulağımız şampiyonlar ligi T grubundaki hollanda cska moskova maçında gözlerimiz ise kayserispor beşiktaş maçında olucak.
    beşiktaşla kayserispor bundan önce tam 60 kez karşılaşmış bunların 15 inde kayseri 16 sındada hamburg galip gelmiş.

yavuz seçkin bu adamla fena dalga geçiyor izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir

• quote:

Orjinalden alıntı: ErrayN

fenerbahçe chelsea karşısında klasikleşmiş 4-4-8 taktiğiyle oynayacakmaç hollanda kel mahmut arena stadyumunda oynanacak.
    yazı geldii eyvaah ne yaptınız cocuklar oysaki nekadar da çalışmıştık tura gelmesi için neyse henüz dakika 70...neden olmasın.
    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç mükemmel bir taç kazandık, portekiz dağıldı, taraftarlar tribünleri terk etti
    dakika 90+83 italyan düdüğü çalıcak ama ondan önce kulağımız şampiyonlar ligi T grubundaki hollanda cska moskova maçında gözlerimiz ise kayserispor beşiktaş maçında olucak.
    beşiktaşla kayserispor bundan önce tam 60 kez karşılaşmış bunların 15 inde kayseri 16 sındada hamburg galip gelmiş.

yavuz seçkin bu adamla fena dalga geçiyor izlemeyenlere şiddetle tavsiye edilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.