Şimdi Ara

İlkay çık ortaya! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
1.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Duvara gelmedim dün gece elektrikleri kesti şerefsiz belediye.Saat tam 3 te kesiyolar yarım saat sonra geliyo.ama heryer kapkaranlık 500 metre çapında belki daha büyük kesinti yapıyo adiler

okey oynayak mı buriii

okeymi

İlkay çık ortaya!

• quote:

Orijinalden alıntı: crazyboy1

quote:

Orijinalden alıntı: Mister No

marla ile alakalı açılan tüm konuları şikayet edicem artık ama sen tanıdıksın yapamıyorum

tanıdık tanımadık kimse bi daha marla ile akalaı konu açmasın,yasakille zor mu kullanalım yani

çok istiyorsan zor kullanmak buyur kullansana
    ama sana küçük bir hatırlatma kimseyi kısıtlayamazsın...
    sonunda sen zararlı çıkarsın....

birader senin problemin ne ?seninle alakalı olmayan bi mesaja cevap veriyosun üstüne bi de tehtit ediyosun

her mesajda arıza çıkartıcaksan benden uzak dur,ayrıca seninle alakalı olmayan mesajlara cevap yazma

• hey kendinize gelinnnnn
  • quote:

Orijinalden alıntı: catdreams
    hey kendinize gelinnnnn

Hey take it easy man
  • quote:

quote:

quote:

marla ile alakalı açılan tüm konuları şikayet edicem artık ama sen tanıdıksın yapamıyorum

tanıdık tanımadık kimse bi daha marla ile akalaı konu açmasın,yasakille zor mu kullanalım yani

çok istiyorsan zor kullanmak buyur kullansana
    ama sana küçük bir hatırlatma kimseyi kısıtlayamazsın...
    sonunda sen zararlı çıkarsın....

birader senin problemin ne ?seninle alakalı olmayan bi mesaja cevap veriyosun üstüne bi de tehtit ediyosun

her mesajda arıza çıkartıcaksan benden uzak dur,ayrıca seninle alakalı olmayan mesajlara cevap yazma

bidaha kavga ederseniz görmimmmm

• quote:

Orijinalden alıntı: Mister Blöf

quote:

hey kendinize gelinnnnn

Hey take it easy man

senin ne işin var burda

@catdreams

sorun yok pm attım bakalım sorunu neymiş
  • quote:

quote:

quote:

hey kendinize gelinnnnn

Hey take it easy man

senin ne işin var burda

@catdreams

Selam reyiz

• bana bakın kulaklarınızı çekerim.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hey kendinize gelinnnnn

Hey take it easy man

senin ne işin var burda

@catdreams

Selam reyiz

• izlenmeliiiii
  • Derdim yok arkadaslar kimseyle ben sadece milletin kısıtlanmasından dolayı oyle yazdım kimse kimseyi kisitlayamaz ;) bu arada tehdit etmiyorum kimseyi sadece basit bir uyarıda bulunuyorum ;) kavga yok ayrıca ;)
  • quote:

Derdim yok arkadaslar kimseyle ben sadece milletin kısıtlanmasından dolayı oyle yazdım kimse kimseyi kisitlayamaz ;) bu arada tehdit etmiyorum kimseyi sadece basit bir uyarıda bulunuyorum ;) kavga yok ayrıca ;)

kimsenin kimseyi kısıtladığı yok,anlamadığın yada anlamak istemediğin sorun bu.

bu bölüme attığın mesaj sayısından zaten ortamı bilmediğin belli.

Bak bakalım konuyu açan üye senin gibi abuk sabuk bi cevap vermiş mi hayır asıl anlamadığım onun yerine cevap verip ortamı germen

neyse acemiliğine verip tartışmayı uzatmıyorum kimsenin seni kısıtladığı yok,rahat ol,sakinleş

• aloooooo ne diyorum ben şşttt
  • Hop burada aile var şşt
  • sizde ortamı germeyin kardeşim bişey olduğu yok iyice olayı horoz dövüşüne bağladınız
  • quote:

sizde ortamı germeyin kardeşim bişey olduğu yok iyice olayı horoz dövüşüne bağladınız

İlkay çık ortaya!

• şu fotoğraf harika ya
  •  İlkay çık ortaya!
  • mister sen beni doğru dürüst tanımıyorsun ki mesaj sayıma bakarak ortamı biliyorsun bilmiyorsun demen mantıksız ben bütün forumları geziyorum ve uzaktan izliyorum her bölümü
    yorum fazla yapmıyorum bölümlere sana daha önce söylediğim gibi eskilerdenim 2002 den beri bu forumdayım...
    mesaj sayısı ve rütbe bir anlam ifade etmiyor benim için senin için saygınlık unsuruysa yüksek rütbe ve yüksek mesaj sayısı bilemem ama benim için
    saçma sapan birşey
  • şu saçmalıktan sıkıldım,sus artık,mesajı attığım gece cevap vermeyip daha sonra cevap veriyosun insanın ağzının tadını kaçırmakta birebirsin bravo

kendisine atılmayan bi mesaja içerlenip kavga çıkartan ilk üyesin,bunun içinde ayrıca tebrik ederim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.