Şimdi Ara

İlk Transfer Döneminde Transfere İzin Veriyor Musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun bize bu seçeneği tıklarken 'gerçekliği arttırmak' amaçlı olduğunu belirtiyor.

Ben böyle yaptım sonra baktım transfer hareketliliği bomboş böyle daha da saçma oldu sanki.

Yeni kariyer açtım transfer hareketliliği açık.

• gerçek futbolda transfer döneminde degilsek oyunda da ilk transfer sezonunu kapatırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

gerçek futbolda transfer döneminde degilsek oyunda da ilk transfer sezonunu kapatırım
    Oyuna ilk başlarken öyle seçeyim dedim ben de ama öyle de herhalde takım transfer yapmış olur, yine değişmiyor.
  • Oyunda zaten kadrolar güncel, ara döneme kadar kimsenin transfer yapamaması da iyi bi yandan rahat rahat oyuncu gözlemlemeye vaktin oluyor.sezon başı daha çok taktik için hazırlık maçları, antrenör filan araştırmasıyla geçiyor lige daha hızlı başlıyorum

• Ben genelde ilk sezona sonrada başlıyorum. Mesela FM 19'daki kariyerime 25 Şubat 2019'da başladım. Alt ligte bir takım alıyorsam 3-8. sıradaki takımlardan birini alıyorum. Galatasaray'ı ve ya ona benzer bir takımı alacaksam da kötü bir sezon geçiriyorken takımın başına geçiyorum. Böylece ilk transfer döneminde uzun uzun beklememe gerek kalmıyor. Hem oyundan daha çok zevk alıyorum.
  • İnsan biran önce transfere dalmak istiyor ama gerçekçilik adına doğrusu izin vermemek. Karışık takılıyorum ben o anki ruh halime göre.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda transfer dönemi devam ederken hiç olmamış gibi göstermesi kötü.

Mesela sezon öncesi lig özetinde 0 transfer olması gibi.

• Eskiden göstermiyordu ama artık gösteriyor. Kulübün transfer geçmişine girersen sanki sen oyuncu almışsın gibi o yaz gelenler çıkıyor.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Aynen ama gidenleri de gösterse iyi olurmuş. Eksik olmuş sadece gelenleri göstermesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.