Şimdi Ara

İlk Tanışmada Ne Konuşulur???(Hadi geçmiş olsun) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
1
Favori
59.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tedoa®

rahat olacagın yere git
    birde orada mekanla ugrasıp oraya uymak için kendini kasma zaten yeteri kadar heyacan var sonra kızı bırakıp mekan sahibiyle ugrasırsın nede olsa onuda ilk defa göreceksin

ya ben kızı çok gördüm ama hiç karşılıklı konuşmadık...yani yanlış anlama

saat 22.30 gibi neler olduğunu yazıcam zaten
  • normal cafeye götür abi ya ole şımartma ve alıştırma hele ilk günden
    ve bak kontrolu kendinde hissetsin ama kontrol sende olsun
    mesela kıza sinemaya gidelim dersen kız kendini baskıda hissder
    ama hangi sinemaya gidelim tarzı cümlede kzı hakimiyetin kendisinde olduğunu hisseder
    çünkü hagi filme gidileceğini onun tercihidir
    ama sinemaya gitmeyi sen karar vermişsindir hep boyle yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 4 Temmuz 2005, 18:28:10 >
  • valla dediğim gibi bu kadar heyecan yapma rahat ol kendin ol ok
  • 1.diyalog=okul--dershane--tatil--hava
    2.diyalog=müzik--bilgisayar--tatilde nereye gittiği
    3.diyalog=duyguları öne çıkarıcak tahlil yapıcak can alıcı sorular
    4.diyalog(son)=erk.ark var mı?--beni nasıl buldun?

güzel midir???
  • bence cıkma teklifini bir sonraki buluşmada yap daha ilk buluşmada kızı boğma
    çünkü 2. buluşma teklifinide kabul ederse bilki onda da birşey ler var ve senin için daha kolay olur daha rahat olursun 2. buluşmada
  • Alkol al
  • benim diyalogtaki çıkma teklifi diil bea...
  • arkadasım bence önceden plan yapma. bırak oldugu gibi gitsin. konuşmak için kendini kasma. içinden nasıl geliyorsa öyle hareket et. Ve en önemlisi rahat ol . kendine güven. bak gör iyi geçecek
  • 4.diyalog(son)=erk.ark var mı?--beni nasıl buldun?

bu resmen çıkma teklifidir
  • ne bilgisayarı ondan muhabbet olmaz
    birde ben pop dinlemem dinleyenide sevmem
    teoman, gökhan özen salak tarzı cümleler kurma
    beni nasıl buldun da deme erkek arkadaşın var mı da deme
    boyle romantik ol mesela boyle deniz kenarında yürü ve deniz sanki senin ismini soylutor de(yada bunu 2. buluşmada de evet 2. de)

raad ol kasma
  • abi kız utangaç yani sohbeti ondan beklersek babayı alırız,bende önceden biraz ayarlıyım dedim konuşmayı ama yani sor söyliyim tipinde kız...
  • asıl can alıcı noktaları 2 . buluşmaya sakla ilk günden herşeyi yaparsan büyük ihtimalle kıza yapmacık geleceksin ve bu daha kötü olur çünkü ilk izlenim hep önemlidir
    aksam ayrılırken bugunu bir daha tekrarlıyalım benim için büyük zevkti filan de

dip not:bu konunun üst konu olması lazım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tedoa -- 4 Temmuz 2005, 18:40:59 >
  • yaw kızın erkek arkadaşı olsa senin buluşma teklifini neden kabul etsin alla alla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: tedoa®

asıl can alıcı noktaları 2 . buluşmaya sakla ilk günden herşeyi yaparsan büyük ihtimalle kıza yapmacık geleceksin ve bu daha kötü olur çünkü ilk izlenim hep önemlidir
    aksam ayrılırken bugunu bir daha tekrarlıyalım benim için büyük zevkti filan de

dip not:bu konunun üst konu olması lazım be

işte bu yapmacık abi,kız öle duygusal diil yani oha filan derse çok kötü oluruz...bide onun hakkında çok fazla şey biliyorum yani sülalesine kadar araştırdım nerde ne yapacağını iyi biliyorum ama nasıl gireyim konuşmaya onu bilmiom
  • iyi ozaman sen zor kısmı basarmısın kızı çözmüşün senin işin çok kolay aslında sadece olayları akısına bırakacan
  • admama bak ya olm sen ne heyecanlanıyon bırak kız heycanlansın yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: Goz\YasıM

yaw kızın erkek arkadaşı olsa senin buluşma teklifini neden kabul etsin alla alla...

yoq yaa ondan değil ya baya bi araştırmıştım ben bunu kimle çıktığını filan biliyom (hatta tanıştım nasıl biri olduğunu öğrendim kızın) 7 aydır çıkıyolardı 1 hafta önce ayrıldı ve kız bundan nefret ediyo ve beni tek kurtarıcısı olarak görüyo,yani çok yakınım ama nasıl davranıcamı bilmiom
  • edit: 50 dakka 38cevap 157 okunma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eärendil -- 4 Temmuz 2005, 18:52:04 >
  • dikkat et sakın onu unutmak için seni kullanıyor olmasın
    ben ssenden daha çok hayacanlandım
  • kendin gibi ol bence ona hoş görünmeye çalışacak hareketler yerine nasıl davranmak istiyorsan öyle davran
    seni sen olarak beğenmesine izin ver
    heyecanlanma sakin konuş. kekelersen komik duruma düşersin kişiliksiz bir durum sergilenir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.