Şimdi Ara

İLK SAHİBİNDEN DÜŞÜK KM'Lİ DİZEL TEMİZ FIAT IDEA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, İzmir Bornova'daki aracımı 220000 TL'ye satıyorum. İletişim için 05446979342'den ulaşabilirsiniz.

2006'da sıfır km olarak Fiat bayisinden satın aldık. Aile için ideal geniş ve düşük yakıt tüketen dizel otomobildir. Senelerdir severek kullanıyoruz. Değiştirmeye kıyamadık.

Kasım 2022'de uzun yola çıkınca 100000 km'ye ulaştı. Aracı sürekli ben ve babam kullandık. Şu an 101700 km'dedir.

17 yaşında, en düşük MTV'li otomobildir. Ocak için 109,5 TL MTV'yi ödedim ve egzoz muayenesini yaptırdım. 60ah Varta akü yeni takıldı ve şarj tutma durumu iyi. Marş dinamosu otomatiği,17 yıl sonra ilk kez 1 hafta önce değişti. Bu yaştaki araçlar içinde bu kadar düşük km'li, hasarsız ve arızasız bir otomobili aktif kullanılanlar içinde bulmak çok zordur.

Aracıma kırmızı ışıkta beklerken başka aracın arkadan çarpmasından dolayı ilk kazası Kasım 2022'de gerçekleşti. Arka tampon ve sol far değişti. Bagaj kapağı ve bagaj havuzu düzeltildi. Herhangi bir parçasında kesme, kaynakla ekleme yoktur.Darbeye müsait sök, tak yapılan parçaları değişti böylece. Orjinalliği korunmuştur. Kaza anındaki fotoğrafları da ekledim.

Sağ arka stop lambasının bir parçası kırıktır.Sol arka stop lambasının köşesinde hafif çatlak vardır.Diğer hafif kusurları şöyledir:Sağ ve sol arka çamurluklarda ve sağ ve sol arka kapılarda sürtme izi, ön tamponun köşelerinde sürtme izi ve boya rötuşu,sağ ön kapının altında dikkatli bakınca görülebilen göçük,Sağ ön çamurlukta doğrultma ve boya,büyük şehirde kaçınılmaz olarak kaportanın bazı yerlerinde Autoking ve OttoZenith'in yaptığı mini onarımlarla ufak doğrultma ve boya işlemi, sağ ön kapının ve sol arka kapının merkezi kilit sorunundan dolayı anahtarla içeriden kilitlenmesi ve içeriden kapı koluyla açılması gerekiyor, sağ ön koltukta sigara yanığı izi vardır, koltuklarda yırtık yok ama direksiyonda sadece el temas etmesine rağmen hafif soyulmalar vardır.

Ortalama yakıt tüketimim 100 km'de 3,5 - 4 litre'dir. Ani fren yapmaktan kaçınıyorum ve devrinde vites değiştirip motor sağlığını önemsiyorum. Kavrama sorunu yoktur. Sonradan peugeot koluyla hız sabitleyici (Cruise kontrol) taktırdım. Kullanımını çok keyifli hale getirdi.Park etmeyi kolaylaştırmak için arka ve ön park sensörü, arka ve ön kamera taktırdım.Daha estetik görünmesi için köpek balığı sırtı anten taktım ve siyah folyoyla tavan kaplaması yaptırdım.Aynı siyah folyo, ön tamponun ortasına da kaplandı. Tuvtürk'te renk tespiti yaptırıp ruhsata siyah-gri olarak rengini işlettim. Aracımın hiçbir yerinde güneş yanığı ve pas yoktur. Ön farlarının basit bir işlemle parlatılmaya ihtiyacı vardır.

Özetle;büyük şehirde dikkatli ve özenle kullandığım aracım yaşının olmasını gerektirdiği kondisyondadır. Memnuniyetle ve keyifle kullanmak isteyenlerin tercih etmesini öneriyorum.

Ev almak için nakit paraya ihtiyacım olduğundan, takas kabul etmiyorum.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lacinalper -- 11 Mart 2023; 12:46:46 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.