Şimdi Ara

İlk RC Aracım --RTR XMODS HUMMER--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlarilk RC aracımı alıyorum yarın yorumlarınızı bekliyorum iyi mi kötü mü nasıl modifiye ederim tavsiyelerde bulunmanızı istiyorum.Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiSaSteR_ -- 28 Eylül 2007; 11:24:47 >

• Bunlar da diğer fotolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiSaSteR_ -- 28 Eylül 2007; 11:23:50 >

• Bu araca hummer kepinden farklı bir kep takabilir miyim ayrıca bu konuda da aydınlatırsanız beni sevinirim
  • xmods pek tavsiye etmem ama ille de alacaksan böyle yüksek bi şasi alma, modifiye yapsan nolacak, belli bi hızdan sonra dönüşlerde takla atacak araban
  • hayirli olsun daha buyuklerini kullanmaniz dilegiyle kirimsiz surusler
  • şasi alçaltılabiliyor bu takla atma sorununu halletmez mi ?peki 150 ytl'ye rtr bi araç alabileceğim ya da önerebileceğiniz yer var mı?
  • güzelmiş
  • kep çok fazla yukarıda durduğu için araç güzel görünmüyor. Başka modellere yönelmelisin.
  • aracın yüksekte olduğu falan yok sadece kebi yüksekte dikkat ederseniz... bu arada xmodslar çok fazla mod. seçeneği olan bir model tıpkı diğer mini rclerde olduğu gibi. ama standart haliyle bi halta benzemiyor... stage2 motor seti ve 4wd kit ile adam olur ancak zaten o paraya 2.el mini-z mr01-mr02 bulabilirsiniz...
  • keske kyosho mr serısınden bısey alsaydın ama yınede gule gule kullan mountları uyan her kepı takabılırsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.