Şimdi Ara

ilk ranked gameler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WhisperOfBloody

Zaten ayın 28'inde 0'lanıcak.Sezon 2 biticek doğrumu? Doğru diyelimki oynadın ve yenildin 28'inde zaten 0'lanıcağı için bi kaybın varmı yok?Diyelimki kazandın artın varmı var çerçeveni hediyeni alırsın?Oynamaz isen saçma gir oyna

Edit: İmla.

Elo sıfırlanacak mı yoksa 1250 ile ortalaması mı alınacak, ikisini de duydum. Ben şimdi ranked girip 900'a düşsem bir şey kaybetmeyecek miyim?
    Not: Feeder değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sabneq

quote:

Orijinalden alıntı: WhisperOfBloody

Zaten ayın 28'inde 0'lanıcak.Sezon 2 biticek doğrumu? Doğru diyelimki oynadın ve yenildin 28'inde zaten 0'lanıcağı için bi kaybın varmı yok?Diyelimki kazandın artın varmı var çerçeveni hediyeni alırsın?Oynamaz isen saçma gir oyna

Edit: İmla.

Elo sıfırlanacak mı yoksa 1250 ile ortalaması mı alınacak, ikisini de duydum. Ben şimdi ranked girip 900'a düşsem bir şey kaybetmeyecek miyim?
    Not: Feeder değilim.

karakterın hıc ranked a gırmemıs olucak

• W:192 L:181 bknz 1261 elo :)
  • W:606 L:605 BKNZ:1148 ELO
  • şu rankedtan korkma olayını anlamıyorum benim 260 normal winim 290 da ranked winim var. ilk ranked başladığımda 15 herom falan vardı sanırsam. öyle çok kasmaya gerek yok bence düşünce de dünyanın sonu değil yükselmeye oynarsınız
    bu arada yeni sezon gelince eloların değişmesi nası olcak net bilen varsa şu hard soft reset olayını yazarsa iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: byloki

30 level olup hemen ranked girilmez. önce runelar tamamlarnır, sonra champlar yavaş yavaş. hemen 30 level olup ranked girmeliyim!111!!bir! ' ciler yüzünden oyun kaybediyoruz...

aynen katılıyorum bugun bı ranked gırdım 2.pick bende anıvıa aldım felan her neyse guzel gıdıyo hersey 5.pick dekı adam xerath aldı lanet olası polonyalıymıs zaten ben mıd gıtcem felan dedı hadı dedım gıtsın mal doran rıngle basladı ustune ustluk 21 ap sı vardı oyunu farkla kaybettık diana mıde gıtmıstı tabı
  • 18 w, 14 l

1253 elo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nocturne.

şu rankedtan korkma olayını anlamıyorum benim 260 normal winim 290 da ranked winim var. ilk ranked başladığımda 15 herom falan vardı sanırsam. öyle çok kasmaya gerek yok bence düşünce de dünyanın sonu değil yükselmeye oynarsınız
    bu arada yeni sezon gelince eloların değişmesi nası olcak net bilen varsa şu hard soft reset olayını yazarsa iyi olur

15 heroyla ranked'e girebildiysen hiç ranked atmadan 1900 elo felan yaparsın no problem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loneliest

Hocam şöyle bir durum var

İlk 1225 rating ile başlıyorsun ve ilk 10-12 oyun +40 veriyor.

yani kısacası 5 oyun kazanırsan 1425 rating in oluyor.

Bi abimiz 13win 2 lost ve 1609 elo ya sahip

Eğer kendine cidden güveniyorsan gir ama güvenmiyorsan girme .

başlangıçta 1200 değil mi ya ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.