Şimdi Ara

İlk Oyunum Çıktı - Eagle Escape

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ilk android oyunum Eagle Escape'i deneyip yorumlarsanız çok mutlu olurum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FuDeGame.EagleEscape

• tebrikler. başarılarınızın devamını dilerim.

• Yorumunuz için teşekkür ederim.

• bu oyunun aynısı unity tutorial da vardı sanırım spritelarına kadar yanlışta hatırlıyo olabilirim yinede mekanik ve oynanış farklı ise emeğinize sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Görseller hariç kendim yaptım aynı görsellerle oyun varsa büyük ihtimal oynanışı farklıdır.

• Oyunun görsellerini çok beğendim. Anladığım kadarıyla bayağı uğraşmışsınız üstünde.

Peki böyle bir oyunun neden indirmesi +10?

Hiç reklam yaptınız mı? Bu sayı sizi tatmin ediyor mu? Etmiyorsa, bu sayıyı 10.000+ yapmak için neler planlıyorsunuz?

• görseller hazır asset bunun gibi zibilyon tane aynı görsellerle oyun var.1-2 sene once kırmızı tilkili oyunu oynadıgımı hatırlıyorum. bedava bulabiliyorsunuz oyunu ile birlikte. Normalde böyle oyunlar ReSkin yapılır. Tüm grafikler değiştirilir. Yapan arkadaş uğraşmamış demekki.

• tween25 T kullanıcısına yanıt
    Aman hocam bu forumda "oyun yaptım" konuları altında direkt eleştiri yapmak pek hoş karşılanmıyor.

"begendim cok güzel olmuş ellerinize saglık" diyeceksiniz ancak ondan sonra "grafikleri biraz elden geçirmeli, reklam yapmalısınız, vs" ufak eleştiri yapabilirsiniz. eski çağlarda Padişah'ın icraatlarını öven divan üyeleri gibi olmalısınız yani.

Birazdan linç yiyebilirsiniz.

Not: Linux forumunda "yeni İşletim Sistemi yaptım" konuları altında da aynı kurallar sözkonusu. Linkler verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 😁😁😁😁
  • Karlo kullanıcısına yanıt

Oyunun görsellerini ben yapmadım hazır olarak aldım geri kalan kodlama kısımlarını yaptım.Şuana kadar reklam flnda yapmadım belki ileride deniyebilirim.Saolun yorumunuz için.

• Hocam görsellere yapılan eleştirilere bir cevabım yok çünkü söylendiği gibi hazır olarak aldım geri kalan kısımlarını yaptım pixel art konusunda pek bir bilgim yok.

• ahmet12312 A kullanıcısına yanıt

unity ile mi yaptın

• ShibLeg kullanıcısına yanıt

Evt hocam unity ile yaptım

• hocam oyun geliştirebilir bence fena değil zaman geçirmek için oynanabilir. Fakat butonlar çok büyük onları küçültmeni tavsiye ederim birde arka plandaki müzik biraz daha canlı olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.