Şimdi Ara

İlk hatıra param. [SS] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: denito

quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: ghost48

quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

quote:

Orijinalden alıntı: ghost48

sayıştayın 150. yılı kutlu olsun

hesabınıda siz yapın artık

Sen sus lan köylü.

aha forumda gergin dakikalar hakarete varan içerikler ayrıca

"“Köylü milletin efendisidir!” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK .

Ayrıca "hepimiz köylüyüz " arkadaşı kınıyoruz .

Oğlum dur lan milet ciddi anlicak banlatacan beni

yav hehe

• quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

quote:

Orijinalden alıntı: Leopard26

Arkasında Atatürk yoksa sadece demir parçasıdır...

zaaaaaaaaa xDé

Sen şimdi kafasal olarak sağlıklı mı olduğunu düşünüyorsun? Lan bütün bu tür konulara baltalayıcı olarak mesaj atmak zorunda değilsin bebe! Defol git Allahın ruh hastası.

Arkadas ataturk e laf carpittigi icin cool oldugunu saniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

kesinlikle
  • quote:

Hatıra paralarında Atatürk resmi olmuyor diye biliyorum(cumhuriyet döneminden beri)

not: Atatürkçü'yüm.
  • Hatira para bunlar, sinirli sayida piyasaya surulurler. Deger olarak bir farklari yoktur, dolasimdadirlar. Cumhuriyet tarihi boyunca cesitli olay, etkinlik vb. icin uretilmislerdir. Merkez Bankasi sitesinden hepsini gorebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seriously Sirius

quote:

Hatıra paralarında Atatürk resmi olmuyor diye biliyorum(cumhuriyet döneminden beri)

not: Atatürkçü'yüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: zUbE

quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

quote:

Övünülecek birşey değil. Göz göre göre Atatürk'ü ve bize bıraktığı mirasları silmek istiyorlar. Hala mı görmüyorsunuz olanları.

Atatürkün bize bıraktığı miras madeni paranın arkasındaki resim mi? Ayrıca hatıra paradan tam olarak ne bekliyorsunuz onuda anlamadım ya neyse.

Yoo ben orda Atatürk'ün mirası madeni paradır mı demişim. Ne yani sen şimdi Atatürk'ü seven , onun bıraktıklarına sahip çıkan bir hükümetiz mi var sanıyorsun.
    Git biraz haberleri oku , dinle bişeyler öğren. Senle muhatap bile olmucam çünkü okumamış olman benim cümlemi yanlış anlamandan belli oluyor. En ufak bir yorumlama yeteneğin yok. Ayaklarına kara sular inmiş desem , ne yani içimizde kara su mu var dicen.

Söylediğim cümlede hükümet ile ilgili herhangi birşey ben bulamadım. Muhatap olmaman isabet olur.

Alıntı yaptığın yorumumda hükümetten bahsediyorum ama ben. Hükümetten bahsettiğim bişey hakkında alıntı yapıyorsun. Sırf entel hareketler takılmak için yorum yazıyorsun. Sonrada onu mu dedim , şunu mu demek istedim vs. gibi sözler kullanarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.

Ne demişim ben ; "Övünülecek birşey değil. Göz göre göre Atatürk'ü ve bize bıraktığı mirasları silmek istiyorlar. Hala mı görmüyorsunuz olanları."

Eğer sen bu sözden "Atatürk'ün bize bıraktığı miras madeni paranın arkasındaki resim mi ?" anlamını çıkarıyorsan senin eğitiminden şüphe ederim. Şu benim yazdığım cümleyi gel konu açalım. Kimler senin gibi anlamış acaba ? Hala birde haklı görünmeye çalışıyorsun ve bu mesajı okuduktan sonrada çalışmaya devam etceksin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Övünülecek birşey değil. Göz göre göre Atatürk'ü ve bize bıraktığı mirasları silmek istiyorlar. Hala mı görmüyorsunuz olanları.

Atatürkün bize bıraktığı miras madeni paranın arkasındaki resim mi? Ayrıca hatıra paradan tam olarak ne bekliyorsunuz onuda anlamadım ya neyse.

Yoo ben orda Atatürk'ün mirası madeni paradır mı demişim. Ne yani sen şimdi Atatürk'ü seven , onun bıraktıklarına sahip çıkan bir hükümetiz mi var sanıyorsun.
    Git biraz haberleri oku , dinle bişeyler öğren. Senle muhatap bile olmucam çünkü okumamış olman benim cümlemi yanlış anlamandan belli oluyor. En ufak bir yorumlama yeteneğin yok. Ayaklarına kara sular inmiş desem , ne yani içimizde kara su mu var dicen.

Söylediğim cümlede hükümet ile ilgili herhangi birşey ben bulamadım. Muhatap olmaman isabet olur.

Alıntı yaptığın yorumumda hükümetten bahsediyorum ama ben. Hükümetten bahsettiğim bişey hakkında alıntı yapıyorsun. Sırf entel hareketler takılmak için yorum yazıyorsun. Sonrada onu mu dedim , şunu mu demek istedim vs. gibi sözler kullanarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun.

Ne demişim ben ; "Övünülecek birşey değil. Göz göre göre Atatürk'ü ve bize bıraktığı mirasları silmek istiyorlar. Hala mı görmüyorsunuz olanları."

Eğer sen bu sözden "Atatürk'ün bize bıraktığı miras madeni paranın arkasındaki resim mi ?" anlamını çıkarıyorsan senin eğitiminden şüphe ederim. Şu benim yazdığım cümleyi gel konu açalım. Kimler senin gibi anlamış acaba ? Hala birde haklı görünmeye çalışıyorsun ve bu mesajı okuduktan sonrada çalışmaya devam etceksin.

Her neyse. Foruma yazı yazıp muhatap olmuyorum senle diyen bir insanla tartışmanın herhangi bir anlamı yok. Kolay gelsin birader.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.