Şimdi Ara

ilk defa mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar daha once boyle bir sey konusuldumu bilmiyorum. yalniz yaptigim aramalarda bulamadim size ilginc hatta komik gelecek ama telefonu acmadan karsi taraf beni caldirirken onun konustuklarini duyabiliyorum. banami özel bir uygulama olsa gerek bu arara her iki hatta avea olunca oluyor... böyle bir şey duyan varmi. acil cevap bekliyorum.

• aynı konuyu iki kere arka arkaya açmışsın, banlanabilirsin. bilgine..
  • site hata verdi aslinda. ama konunun yayinlandigini gördüm. umarim banlamazlar çünkü belkide türkiyede sadece benim telefonda olan bir özellik keşfettim.
  • anladım.

aslında sanırım bu konu avea ile ilgili. bunun aynısı olmasa bile sesin gecikmeli gidip gelmesi yüzünden telefonu kapattığı gibi garip bi konuyu daha önce de duymuştum. ama ayrıntısını hatırlamıyorum.
  • bence telefonla ilgili avea olarak hangi kartı takarsam takayım o özellik hemen geliyor eger aveada oyle bir açık varsa bana degil herkese olabilirdi. bu arada simdiye kadar boyle bir konu konusulmamis nette aramadigim site kalmadi arama motorlarina bile baktim. lakin yok oyle bir sey. sanirim telefonuma yükledigim ama hangisi oldugu bilmedigim bir program o özelligi kazandirdi..
  • Sandığın gibi programlarla olacak iş değil bu. Ciddi ve aslında güzel bir olay. Keyfini sür derim. Heryerde söyleme. Telefonunu kaparlar.
  • süper bişey ama bunun tek cevabı;bölgendeki baz istasyonu (veya karşı taraftaki baz istasyonu) sesi iletirken bu hatayı yapması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mCkiLLer -- 15 Temmuz 2006; 1:47:07 >
  • harbi ya.bence de keyfini sür.keşke bende de olsa böyle bi özellik ama merak ettim doğrusu
  • hepiniz çok fazla şey biliyorsunuz...
    hepinizi öldürmem gerekebilir
  • hocam telefonunun markası modeli ne bak merak ettim şimdi
  • abi bende oyle bi şey olcak süper olur ya ben çaldırırım adam beni çaldırırken dinlerim wayyy be bütün simi ole yaparım wallabaklm neler konuşuolar arkamdan
  • ya bu olay bana taa 2002 yilinda samsung r 220 kullanirken ve hattimda turkcellken 1 hafta süreyle basima gelmisti
    kime anlattiysam inanmaislardi
    uygulamali gösterdigimde dipleri düsmüstü
  • tam tersi var mı yani sen aradığında karşı taraf açmasa ama sen orayı duyabilsen??????????
  • Bu işin doğruluk payını çok merak ettim.Sen telefon numaranı pm ile gönder, ben çaldırıken bişey söylüyeyim sen de foruma yaz .Bu sayede kanıtlamış oluruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: M@XWeLL

Bu işin doğruluk payını çok merak ettim.Sen telefon numaranı pm ile gönder, ben çaldırıken bişey söylüyeyim sen de foruma yaz .Bu sayede kanıtlamış oluruz

+1
  • Böyle bişey olabilceğini sanmıyorum
  • Güzeeelll..
    Güzel ve akıllıca
  • bencede bunu bi ispatliyalim super bi şey ya bu
    quote:

Orjinalden alıntı: devilucifer85

quote:

Bu işin doğruluk payını çok merak ettim.Sen telefon numaranı pm ile gönder, ben çaldırıken bişey söylüyeyim sen de foruma yaz .Bu sayede kanıtlamış oluruz

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: bilgmüh

bencede bunu bi ispatliyalim super bi şey ya bu
    quote:

Orjinalden alıntı: devilucifer85

quote:

+1

Bence her seferinde böyle olmuyodur.. Bazen oluyodur.. Dimi?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.