Şimdi Ara

İlk defa burger king e gidecem ne söyliyim (GİTTİM) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
6.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Alejàndro

quote:

Orijinalden alıntı: Falchon

ABD'de Burger King'e ve McDonalds'a evsizler gidiyor bizde de baştacı yaptılar. Adamlara helal olsun, satış politikaları çok iyi valla.

Starbucks'da fakirler gidiyormuş? Doğru mu

Doğru Montreal'de bütün evsizlerin elinde starbucks bardağı vardı. Bi kahve 2 dolar olduğunda gayet doğal.
  • Kendi kombinimi söyleyeyim ilk defa gidecek olan arkadaşlara tavsiye olsun:

-Double Texas Smokehouse menü (king seçim)
    -6'lı çıtır peynir
    -12'li soğan halkası

Sosları da hepsini ranch alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

beyler ben de yarın ilk defa burger kinge gideceğim ama nasıl olacağını bilmiyorum.

http://www.burgerking.com.tr/urunler/menuler/double-whopper-menu

1.double whopper istesem onlar patates ve kolayı verecekler mi, yoksa hepsini tek tek mi söylemem gerekiyor?
    1a.internetten baktım içinde ketçap ve mayonez varmış.ben onları istemiyorum.bana ketçap mayonez olsun diye soracaklar mı yoksa siparişi söyler söylemez içinde ketçap mayonez olmasın mı demem gerekiyor?
    2.ilk defa geldiğim belli olur mu?
    2a.eğer belli olursa oradaki çalışan niye bunu istiyorsun, sen bunu yiyemezsin, tipe bak gibi onur kırıcı sözler söylerler mi?
    3.bir kaç kez teftiş için önünden falan geçtim çaktırmadan içeriye baktım.adamlar siparişini söyleyip bekliyorlar.sonra siparişleri hazır olunca tepsiyle yukarı çıkıyorlar.
    4.ben siparişi verince arkadaki birileri varsa; sırayı tıkadın, hadi çabuk ol gibi şeyler söylerler mi?
    5.tepsiyle yukarı çıktığımda oturacak yer yoksa benim ne yapmam gerekiyor?
    5a.aşağıya tekrar inip bunları poşete koyun evde yemem gerekiyor falan mı diyeceğim?

lütfen dalga geçmeden ciddi cevaplayın.

1-doublewhopper ve diğer bütün isimler menü isimleridir.Her menüde istediğşn çeşit burger patates ve kola bulunur.ketöap olayını bilmiyorum.
    2-Heyecana gerek yok.Normal menüyü söyle ve bekle.Gelince al bu kadar.
    2a.Sana öyle bir şey diyemezler sen hizmet alan tarafsın unutma.Derseler bile(ki diyeceklerini sanmıyorum) yöneticinizle konuşmak istiyorum tarzı şeyler söyle.
    4-Sana öyle bir şey demezler.Menü birden ışınlamıyor önüne.Sen ne kadar arkandakini bekletirsen o da arkasındakini aynı süre bekletir.Yani herkes eşit süre orada durur.Kimsenin öyle bir şey demeye pek hakkı olmaz.
    5-ben yapmadım ama bunları paketleyebilir misiniz dediğinizde paket yaparlar.

sağol hocam yarın inşallah her şey yolunda gider

• quote:

Orijinalden alıntı: thevincent

etin kilosu 30tl olmuş ne tavuğundan bahsediyonuz git 2 tane bigking al ye 14tl

Zamanında 2 big king 14 liraymış
    Şimdi tanesi 12 lira hey gidi günler be
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.