Şimdi Ara

İLK 5K GÜNLÜĞÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
2
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese selamlar. 92 k dan fen lisessi mezunuyum bize son 3 ay fen lisesi öğrencisi için yeter dediler ancak ben 2-3 ay kala sınava acaaaip saldım öyle böyle değil yani. Öncesinde ort günde 8 saat çalışıyordum ancak mezuna kaldıktan sonra anladım ki verimsiz geçiyormuş %50 si her neyse sevgili ayaklarım da oldu ve yazın mersine gittim kankamla (erkek) dolaşııyorduk ilk gün buna geç yazıyordum 1 2 defa da görüldü atmışım fark etmeden neyse trip yedik sonra gece ayrılmak istiyorum dedi e tabi mersine gelmişim gözüm açıldı herkesin yeri dolar dedim 1 senemi heba ett
    m dedim ki aslnda en fazla 1 ay çalmıştır benden çünkü önceden deneyimledğm için takmıyordum olayları. Sadede geleyim kız yok, oyalanmak yok, boş insanlar yok, okul yok, dırdır yok. Yeniden başlıyorum önceden temelim var çoğu konuda dershane yok özel ders var eksik konularda tabi güzel olacak buraya yazacağım gün gün selametle... (NOT: çalışmaya uzun zamandır başladım ama şu sıralar paket servis elemanlığıyla meşguldüm daha yeni sona erdi o yüzden yazmaya yarın başlayacağım.)

• Hayırlısı brom

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu metni niye okudum ki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.