Şimdi Ara

İLK 100 İÇİN SAVAŞICAM!!!!! LÜTFEN TAVSİYELERİNİZİ ESİRGEMEYİN!!!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
18
Favori
5.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayal kurma genc gercekci ol 5 bin hedefle ilk 100 e girmen imkansiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en azından güzel tavsiyelerin oldugu sitelerin linklerini pm den gönderirseniz o da çok makbule geçer.
  • İlk 100 şans işi ilk 1000 ilk 100 e girebilecekken ufak hata yapanların yeri obpni de düşünerek 5000 hedefle derim.
  • gestapo1 G kullanıcısına yanıt
    Ama girmem lazım işte. Yoksa bana 5000 de yeter.
  • Forumda dolanma git soru coz

saka bir yana simdiden basla sozelleri bitirmeye biyo kimya fiziktende ygs yi bitir yazdan matinin iyi oldugunu dusunuyorum ygs / lys baslamanda fayda var

• ilk 100 ygs için geçerli sadece. yerleştirmede 5000 e kadar yolu var.
  • NowOrN3wer kullanıcısına yanıt
    mat 1 iyi de full yapıcak kadar değil işte. o yuzden simetri mat1 i bitiricem şimdi. bir de üstüne ygs fizik çalışıcam. türkçem eskilerden beri hep iyi olmuştur. sosyal çalışmam lazım işte. unuttum çünkü hepsini. kimya ile biyo da taş çatlasa 2-3 hafta. :)
  • Diploma puanı kötü gibi ya... Yani ilk 100 için

• para için ygs de ilk yüz diyon de mi seni gidi senii yalnız ilk yüz için fena bal lazım sorular denk gelmezse olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Westen

mat 1 iyi de full yapıcak kadar değil işte. o yuzden simetri mat1 i bitiricem şimdi. bir de üstüne ygs fizik çalışıcam. türkçem eskilerden beri hep iyi olmuştur. sosyal çalışmam lazım işte. unuttum çünkü hepsini. kimya ile biyo da taş çatlasa 2-3 hafta. :)

Tarihi kolayca halledecegini dusunuyorum cografya icin eger yoksa harita bilgin once eline bir dunya haritasi al ulkere bak bir neredeler ve bogazlar gercekten isine yarar harita bilgisi

• 67 binden 10k falan desen ihtimal verirdim de ilk 100 ne la aganin oğluna bak hele 1000 de yetmiyor adama. Biraz yetinmeyi bilin gerçekçi olun.Bir senede o kadar değişim imkansız.Bu arada dikkat et de 67den kotu yapma

• yalnız parayı kendim için istemiyorum birader lazım cidden o para. İnşallah ballı olurum o zaman. Geçen sene kimya ve bio dan çalıştıgım yerlerden çıktı ballıydım yani. bakalım bu sene nolucak görücez artık.
  • Michael Westen M kullanıcısına yanıt
    inşallah kardeş ben de istiyodum o parayı havamı aldım sana da aynısı olmasın

• skynyrd22 S kullanıcısına yanıt
    ygs de lazım değil diploma puanı o yuzden sorun olmaz heralde. :)
  • Allah dilediğine zenginliği; isteyene ilmini verirmiş. Dua et ve çalış

• T 800 T kullanıcısına yanıt
    hedefim gerçekçi değil biliyorum ama kendi çalışmamla ve öds grubunda olmamla bu işi başarırım gibi geliyo. zaten arkadaşlarımın çoğu gitti. akşamları dışarı çıkan biri de değilim.

ayrıca dediğim gibi yerleştirme ilk 100 değil ygsde ilk 100 olsam yeter. türkçem ygs kimyam biyom baya iyidir mat1 im fena değil. sadece sosyal ve fizik sorunum var işte.
  • NowOrN3wer kullanıcısına yanıt
    tarih kolay ve zevkli. cografyayı pek sevmiyorum niyeyse. felsefem de iyidir. :D
  • Ya arkadasim olmussun 67 bininci ygsde ilk yuze girsem yeter diyon biraz mantintikli konus

• saol kardeş. inşallah ben parayı alırım :)
  • tecrübe17 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah bu güzel kelimeler için. Allah çalışma gücü ve zihin açıklıgı versin inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.