Şimdi Ara

İlk 10 maç -- Unranked--

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

ilk maç bg
     İlk 10 maç -- Unranked--

ikinci maç lee iyi oynadı
     İlk 10 maç -- Unranked--

üçüncü maç
     İlk 10 maç -- Unranked--
    4 gravs...
     İlk 10 maç -- Unranked--
    5 GG
     İlk 10 maç -- Unranked--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanliaskeri -- 21 Ocak 2015; 15:46:08 >

• Geldimi yeni sezon ?
  • aynen
  • Dikkatini çeken şey iki mactada çekişme hiç olmamış ilki 30-8 diğeri 30-17. Bu konuda daha öncede başlık acmistim oyunlarda hiç çekişme yok ya ağır ezme ya ağır ezilme var diye bende 2 oyun attım ezilen takım benimkiydi.Bug mu var eslestirme sistemimi sapitiyor anlamadım ama bikac ay ranked atmamaya karar verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. maç ilk kanı ben döktüm bota tp attım 1 kil alıp öldüm
    4 / 6 falandı takım killeri ondan sonra karşısı baya ezdi tf girer girmez öldük ağır ezildik

2. mac
    bot ezilmişti mid iyiydi topta çekişmeliydi bi o kil alıyodu bi o
    neyse ben 0-1 tf de aldım kill 2 kere ejder kaybettik carp yokken girdik diye
    sonra 3. ejderde 1 kayıpla tf kazandık ondan sonra devamı geldi satmaya basladılar yakalanıp durdular
  • 3. maça başlıyorum takıma gümüş riven geldi nasıl bi takım eşleştirmesi bu
  • 2. oyununa gelen goodolddays dolandırıcı bu forumdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

Dikkatini çeken şey iki mactada çekişme hiç olmamış ilki 30-8 diğeri 30-17. Bu konuda daha öncede başlık acmistim oyunlarda hiç çekişme yok ya ağır ezme ya ağır ezilme var diye bende 2 oyun attım ezilen takım benimkiydi.Bug mu var eslestirme sistemimi sapitiyor anlamadım ama bikac ay ranked atmamaya karar verdim.

aynı durumdayım

toksik oyuncuların hepsi tek takımda toplanmış, karşıda bir tane mi sorun olmaz, bizde düzgün adam yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. maç güncellendi
  • Dünkü maçımda dereceliler kapanmadan bi el atayım dedim bizde de ve rakipte 3 er tane unranked vardı. Botta 2 adc falan acayip rezil bir durumdu. Bizim adc sap gibi durmaktaydı bildiğin unranked oldugunu her türlü belli ediyordu.

Ben goldum lulu sup girdim, karşıda da işi bilen bi Rek'sai vardı. Baktım olacak gibi değil 800 ap kasarak oyunu taşıdım. Ama dün resmen oyuna ilk başladığım hallerim geldi aklıma.
  • izleyen graves
     İlk 10 maç -- Unranked--
  •  İlk 10 maç -- Unranked--
    GG
  •  İlk 10 maç -- Unranked--

plat 3 e attı 6/4
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.