Şimdi Ara

İlhan Cavcav Kulübümüze 30.000 ytl ödeyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav Fenerbahçe Spor Kulübü’ne 30 bin YTL tazminat ödeyecek.
    Fenerbahçe Spor Kulübü’nün tüzel kişiliğine yaptığı uygunsuz saldırılardan dolayı hakkında dava açılan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın, bugün 5. Asliye Hukuk mahkemesinde görülen davası karara bağlandı. Mahkeme İlhan Cavcav’ın Kulübümüze 30 bin YTL tazminat ödemesine karar verdi.

haber linki
    http://www.gencfb.com/ReadNews.gfb?NewsId=47

forum linki
    http://www.gencfb.com/ViewThreads.gfb?tId=202

• İyi olmuş..
    Bence parayı hayır kurumlarına bağışlasalar iyi olur.
  • Cavcav'a açılan davalardan gelen paralar, PKK ile çarpışan askerlerimizin tedavisi için ilgili kurumlara verilecekmiş.. Geçen gün gazetede okudum. ( Sanırım Akşam gazetesiydi.)

FB yönetimini bu davranışından dolayı kutlarım..
  • aman ha sanki çok para aldık, deniz barış tan geçirdiğinin yanında çıtır çerez niyetine olur ancak bu para
  • konuşmasını öğrenmediği sürece,daha çokk parasını alırız biz cavcav'ın.

fb'li yöneticiler,kendilerini ne sanıyor diyerek yorum yapan herkesin,bu soruyu kendilerinede sormaları gerektiğine inanıyorum hala azimle
  • quote:

Orjinalden alıntı: BatuhanK

aman ha sanki çok para aldık, deniz barış tan geçirdiğinin yanında çıtır çerez niyetine olur ancak bu para

Hocam bu konu ayrı o konu ayrı. Cavcav efendi önüne gelene PKK damgası yapıştıramayacağını öğrenmiş oldu böylece..
  • daha bir sürü dava var aynı konu hakkında

benim bildigim tüm yonetim kurulu teker teker dava actı

hali hazırda dava acan bir sürü dernek ve bireysel taraftarda mevcut

insallah donuna kadar alırız cavcavın

ayrıca gelecek tüm tazminatların degerlendirilme sekli olaganustu bir fikir
  • Tüm tazminatları bu şekilde değerlendirmek iyi hoş ta yan etkileri olabilir, örneğin Cavcav bundan sonra örneğin TSK vakıflarına yapacağı bağışları direkt Aziz Yıldırım üzerinden yapabilir, uyarması :)

Ayrıca büyük klüplerin bu tür bağışlar için illa mahkemelerden gelecek tazminatları beklememesi gerekir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emptyrean

Ayrıca büyük klüplerin bu tür bağışlar için illa mahkemelerden gelecek tazminatları beklememesi gerekir diye düşünüyorum.

Hocam haklısın ama.
    Bu da en azından iyi bir olay.

Gerçi birilerini eleştirmeden önce kendimize de bakmamız lazım.

Ben kendi adıma söylüyorum. Gazi ve şehitler için bugune kadar yardım yaptığımı pek hatırlamıyorum.

Ama bu bir başlangıç olacak.
    Elimden geldiğince bütçeme göre 3-5 artık ne kadar olursa yardım yapmaya çalışacağım.
  • bu ceza ilhan cavcav ve onun gibi düşünenlere bir ders olsun.
  • cavcava bu ara az gelmistir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.