Şimdi Ara

İlginç sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün işten eve geldim ve bilgisayarı açtım bütün masaüstü simgeleri önü resimdeki gibi kapanmış durumda simgeler çalışıyor görevini yapıyor ama kısayol uzantıları silinmiş gibi sadece masaüstünde bu sorun var simgeler programlarda doğru c de doğru başlatta düzgün gözüküyor ama masaüstüne attığım simgeler bu şekle giriyor başına daha önce böyle bir olay gelen varmı sormak istedim bu yüzden pcye format atmak istemiyorum hiçbir simge programı tema kullanmıyorum kısa yoldan sistemi geri yüklesemde bu sorundan kurtulamadım saygılar

İlginç sorun

• hocam yardımcı olucak kimse yok mu büyük ihtimal bu olay virüsle alakalı güncel virüs programı kullanıyorum esential microsoftun tarattım ama birsey bulamadım
  • program mı hocam bu ?
  • Geçici sorun düzeltmek için (Bir ihtimal)

Programı indir: Shortcut Manager

1. İndirdiğiniz "FxVisor32.msi" doyasını açın ve kurulum yapın.

2. Karşınıza çıkacak ekranda istediğinize göre bir seçenek seçin. "No Arrow" seçeneği kısayol ok simgesini kaldıracaktır. Alt bölümde til ile seçeneklendirilmiş bölümü seçerseniz, oluşturacağınız yeni kısayol simgelerinde de ok iconu belirmeyecektir.

İlginç sorun

3. Son olarak "Apply" butonuna basınız. Karşınıza "Oturum Kapatma" ile ilgili bir soru ekranı çıkacaktır. "Evet" diyiniz ve tekrar oturum açınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.