Şimdi Ara

Ilandaki Iki Araçtan Hangisi (FOCUS ALINDI) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Erzurumda hava -35 lere inince dizel donuyor kisin problem burda gonlum dizelden yana olsa da mantik benzinli diyor hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Fluence de baktim temizi denk gelmiyor c sinifta temiz araba cikmiyor 70.000 bandinda miyadini doldurmus c segmenti yerine temiz b segment daha mantikli geliyor

• Sandero iyidir alın geçin, Erzurumda 4 yıl yaşadım mazot dert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • educationist E kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kışın ha dondu ha donacakti stresine girerim dizel alirsam. su saatten sonra turbosu olmayan benzinli de alasim yok. hem benzinli olsun hem turbo olsun hem lpg ye uyumlu olsun hem de max 70000 tl olsun dedigimde de 0.9 tce den baska secenek cikmiyor. p.tesi Erzuruma gelecek arac sahibi kontrollerini yaptirip alacagim farkli bir sey cikmazsa

• sandero 0.9 tce 5.vites 3000 devirde kac km hiza cikar teknik olarak bilgisi olan var mi?

• Evet beyler son durumu arz ediyorum stepway sahibi araci satmaktan vazgecti. onumuzdeki maclara bakacaz :(

Onerisi olan var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_atr -- 30 Mayıs 2020; 22:8:58 >
  • Ikisi de alinmadi. 2008 1.6 lpg otomatik vites full servis bakimli kazasiz focus titanyum denk geldi onu aldim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.