Şimdi Ara

İlandaki aracı görmeye gidiyorum. Fikirleriniz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
3
Favori
3.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2011-citroen-c3-sahibinden-206976383/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false

Bir citroen c3 buldum 2011 model dizel 147 bin kmde aracın hasar kaydı gözüküyor yapılmadan önceki halinide gönderdi sahibi whatsappdan, bence sorun yok. Kapılardan hasar almış göçük şeklinde değil boydan boya bariyer sürtmesi. Kapıtta vs. hiçbir hasar yok. Kapılar yenisiyle değişmiş. 26 binle açılışı yaptı araç başında da pazarlık var. Bilmiyorum hoşuna gitti araç. Motorun 180 bin kmde triger kayışı değişecekmiş 600 tl tutuyomuş yani 30 bin km daha masraf çıkarmaz dedi. Zaten av-carda yaptırmış bakımlarını. Plaka açık, motoruna vs her şeyine baktırabilirsin diyor. Görmeye gidicem çarşamba günü hatta müsait olursam yarın bile gidebilirim.

• Üstatlar ne dersiniz?

http://www.sahibinden.c...&hideSearchFilter=false

Bir citroen c3 buldum 2011 model dizel 147 bin kmde aracın hasar kaydı gözüküyor yapılmadan önceki halinide gönderdi sahibi whatsappdan, bence sorun yok. Kapılardan hasar almış göçük şeklinde değil boydan boya bariyer sürtmesi. Kapıtta vs. hiçbir hasar yok. Kapılar yenisiyle değişmiş. 26 binle açılışı yaptı araç başında da pazarlık var. Bilmiyorum hoşuna gitti araç. Motorun 180 bin kmde triger kayışı değişecekmiş 600 tl tutuyomuş yani 30 bin km daha masraf çıkarmaz dedi. Zaten av-carda yaptırmış bakımlarını. Plaka açık, motoruna vs her şeyine baktırabilirsin diyor. Görmeye gidicem çarşamba günü hatta müsait olursam yarın bile gidebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Üstatlar ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2011-citroen-c3-sahibinden-206976383/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false

Araba iyi motor falan da geri sayman zor olur bu arabayı ben olsam symbollara falan bbakarım 2.el temizi daha hızlı gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeş sen madem para harcamak ıstıyon, gel bana 1000 kagıt eft yap, ustune su iç. yeminle daha çok kar'a geçersin

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Araç başında pazarlık var. Kaput hasarı yok, tavan hasarı yok. Fotoğrafını koymadım buraya ama cidden çıtır hasarlı bir araç. Motoru az yakıyor, hadi satarken 1-2 bin zararla sattım diyelim. Bulabileceğim en iyisi bu.
  • -Deltoid- kullanıcısına yanıt
    Hocam satarken zorlanacağımı düşünmüyorum. Benim 94 model külüstüre bile bulduysam her türlü bulurum buna da müşteri. Tek endişem aracı erken satacağım için alacak kişinin bak demekki arabanın bir arızası var aldığı gibi satıyor deme ihtimali.
  • erkmenson kullanıcısına yanıt
    Sesli güldüm: )

Ayrica hocam kia rio dizele baktınız mi birde aveo Son kasa sedana, bu ikisi surekli trafikte yanımdan geçiyor gözüm takılıyor bu fiyata bi araba diye özellikle aveo. Bence bunları canlı gör sur dene. Gerisi macera aramak olur, üç beş degisenli araba alınmaz elinizde patlar ve olası bir sorunda düzen tutmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam satarken zorlanacağımı düşünmüyorum. Benim 94 model külüstüre bile bulduysam her türlü bulurum buna da müşteri. Tek endişem aracı erken satacağım için alacak kişinin bak demekki arabanın bir arızası var aldığı gibi satıyor deme ihtimali.

Valla hocam biz de c5 var 80 binde 6 aydır satılık arkadaş 30 binde jetta koydu akşamınassattı aracı Citroënin c4 c4 Picasso xsara gibi arabaları daha hızlı c3 bilmiyorum ama reno daha hızlı satılır Citroën den bu ayrı bir gerçek

• ilhdmr kullanıcısına yanıt
    Aveo fiyatları uçmuş hocam sahibinden'e bakarsanız görürsünüz. Yani pazarlık payı bırakıyorlardır belki diyorum ama yine de 30 bin üstü. Kia riolara bakmadım bakayım. Eski kasalar uygun ama ciddi derece çirkin bulduğum bir araba eski kasaları. Bu arada aveoları cidden ben de beğeniyorum özellikle hatchbacklerini.
  • -Deltoid- kullanıcısına yanıt
    C3 dizellerin çok hızlı gittiğini görüyorum. 0'ı 45 bin olan boşline aracı millet 2. elde 30-35 bin görünce hemen atlıyor. Tabi hasar kayıtsızlardan bahsediyorum.
  • Görmeye git tabi. Ama 300.000km deki bir aracı alırken 2 kere düşünmek lazım. Durumunu iyi incelemek lazım. Bir de günün birinde bu aldığın aracı senin de satman gerekeceğini düşün. 100.000km de sen binsen, aracı 400.000kmde satabilecek misin? Çok uygun fiyattan vermen gerekecek. O kadar yüksek kilometredeki dizel araca kim olsa önyargı ile yaklaşacaktır.
  • link açılmıyor hocam. 2011 model araç hem 147binde hem hasar kayıtlı, almamanız için yeterli sanırım. Kia rio, kia ceed dizellere baktınızmı, ikinci elde avantajlı değer kaybı olduğu için, ucuza alabilirsiniz.
  • CyberBot kullanıcısına yanıt
    Hocam kia picanto diye bir araç keşfettim yeni kasa sanırım görüntü hiç fena değil fiyatları da uygun gibi tavsiye eder misiniz?

edit: gördüğüm araç ağır hasarlıymış yanlış alarm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scanh -- 27 Nisan 2015; 22:56:15 >
  • o km de o paraya o arabamı alınır git ne alternatif arabalar var onlara bak saçmalama vazgeç 407 sevdasından
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Araca baktırın, kondisyonu iyiyse alınabilir.

• hocam alınır ama iyice baktırmak lazım arabada hiç bir problem çıkmaya bilir fakat 1 hafta sonra sizde ilk defa sorun olabilir şuan ki sahibi bile bilmez sorunu yani sizi kandırmasa bile.

Ben olsam almam alternatif çok riske değmez kazıklanmayın bence.
  • scanh kullanıcısına yanıt
    Hocam öyleyse alacağınız arabayı 1 değil 3 yere götürüp baktırın. 4-5 ay içinde yüklü masraf çıkarırsa sizi de üzer. kronik sorunlarını, yedek parçalarının fiyatlarını öğrenin. en azından herhangi bir şey başınıza gelirse hazırlıklı olursunuz.

• anka0658 kullanıcısına yanıt
    Hocam bir hafta daha beklemeye karar verdim. Bütçemi yükseltme ihtimalim var bu hafta. Yükseltirsem biraz daha yelpazeyi genişleticem.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.