Şimdi Ara

iKite/SpongeBoons 'Tam Potansiyel' Tristana rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Puss in Boots

quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Early kismini düzelttiginde iyi olmus yoksa early güclü sanip trade girip kaybedince cok kufur yerdin adc bilmeyen arkadaslardan :d

Ornek lucian early game q aa e aa w aa ile ealrydeki en cok damage.

lucian ın kombosu e ile basliyor.

Genelde e ile başlar ancak karşıda morgana thresh varsa e attığın an üstlerine ödüğün andır sincap

üstüne e atma sende zeki çocuk?

Üstüne atmasan yanına atıcaksın morgana threshe karşı sona saklamak daha mantıklı

• Emeğine sağlık hocam birtakım yanlışlıklar olsa da uğraşman yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: klinikeczacı

Emeğine sağlık hocam birtakım yanlışlıklar olsa da uğraşman yeter

Yanlışlıklar derken hocam?

Gözümden kaçanlar mutlaka olacaktır gördükçe söylerseniz daha güzel olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 25 Ağustos 2014; 0:27:06 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MajoooR

Early kismini düzelttiginde iyi olmus yoksa early güclü sanip trade girip kaybedince cok kufur yerdin adc bilmeyen arkadaslardan :d

Ornek lucian early game q aa e aa w aa ile ealrydeki en cok damage.

lucian ın kombosu e ile basliyor.

Genelde e ile başlar ancak karşıda morgana thresh varsa e attığın an üstlerine ödüğün andır sincap

üstüne e atma sende zeki çocuk?

Üstüne atmasan yanına atıcaksın morgana threshe karşı sona saklamak daha mantıklı

nasıl bir hayal gücü var ne ara karşıya morgana thresh aldın lan? neyse adamın konusunun altından tartışmanın mantığı yok.

• eline sağlık okicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Build doğru bana göre. BT daha uyumlu oluyor Tristana'ya.

IE - > Statikk - > LW - > BT - GA gidiyorum genelde. Smurf'umde de bayağı oynadım bugün. Kafamda Tristanalar dönüyor o derece.

bknz:http://waa.ai/4fvM
  • 21.07.2014 EDIT: Ufak tefek farklarla (e'ye 3 puan yerine e'ye 4 puan verme gibi) yazmış olduğum build kullanılıyor. Early'si iyi, e'ye 3 puan verip q'ya devam etmek daha mantıklı dediğimde tepki çekmiştim bir kaç arkadaştan ama şampiyonada özellikle imp ve wildturtle'dan gördüğümüz üzere ne earlysi güçsüz, ne de e'ye 3 verip q maxlamak mantıksız :)

Haklı çıktım hocam :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 21 Eylül 2014; 20:04:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

21.07.2014 EDIT: Ufak tefek farklarla (e'ye 3 puan yerine e'ye 4 puan verme gibi) yazmış olduğum build kullanılıyor. Early'si iyi, e'ye 3 puan verip q'ya devam etmek daha mantıklı dediğimde tepki çekmiştim bir kaç arkadaştan ama şampiyonada özellikle imp ve wildturtle'dan gördüğümüz üzere ne earlysi güçsüz, ne de e'ye 3 verip q maxlamak mantıksız :)

Haklı çıktım hocam :P

her zaman tristte earlyde e geliştirdim ve earlyde güçsüz bir tarafınıda görmedim tamam earlysi mükemmel değil ama e geliştirmeye bile karşı çıkmak çok saçma olmayan ad ile %10 fazladan as pek bir şey farketmiyor earlyde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.