Şimdi Ara

İkisi de Laguna

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biri 180 Bin km.de temiz istediginiz renk

Diğeri istediğiniz renk değil ama çok cırtlak sevmediğiniz bi renk de değil ama 97 Bin km.de o da temiz. Fiyatlar aynı.

Burada kesinlikle ve kesinlikle 97 Bin. Km olan mi alinmalidır sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inevitable05 -- 25 Temmuz 2015; 15:42:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Şimdi az kmli ama nasıl kullanılmış ona bakmak lazım.
    97 bin km de koltukları deforme olmus kirli kullanılmış , bakımları eksik bi araba almaktansa ,
    180 bin km temiz kullanılmış bakımlı , çiçek gibi araba almak daha mantıklı bana göre.
  • Ilan yok mu? 1.6 tavsiye etmem. 2.0 bulmaya bak derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 97 olanın km den emin olamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Elmanders

Şimdi az kmli ama nasıl kullanılmış ona bakmak lazım.
    97 bin km de koltukları deforme olmus kirli kullanılmış , bakımları eksik bi araba almaktansa ,
    180 bin km temiz kullanılmış bakımlı , çiçek gibi araba almak daha mantıklı bana göre.

Benim içinde tam tersi 90 nerde 180 nerde

• 97 bindeki alınır kesinlikle
  • Link Ver yardimci olalım

• Kesinlikle 97 bin hadi diğeri 120 falan olsa tamamda 180 nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

Link Ver yardimci olalım

97 Bindeki 4 adet gece foto cekmis. İcini cekmemis. Plakayi cekmemis. Arabanin kaporta rengi bile anlasilmiyo. Ama eleman temiz diyo telefonda. Ayrica 3 arizasi var dedi. Sicakta radoya bisi oluyomus. Klima isigi bazen ganmiyomus. Ve aynalar elektrikli ama bozuk katlanmiyomus.

180 Bin olaninin sadece aynalar bozuk katlanmiyo. Ama resimleri acik net temizligi anlasiliyo. Detayli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inevitable05 -- 25 Temmuz 2015; 17:21:07 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Km de emin olman lazım işte plakasını Şase nosunu araştır

• Laguna 2 galiba araçlar.Kaç modeller bilmiyorum arızalardan bahsetmişsiniz.Radyo ekranı sorunu arkadaşımın lagunasında var servis yenisine 1600tl demiş sıcaklarda sapıtıyor ekran.Aynalar maliyetli değil dışarda yapılırsa klima hakkında bişey diyemem.Facede Renault Laguna Türkiye sayfası var 1000kusur kişilik orda kullananlar daha iyi yardım ederler.Ben 2005 1.6 privilege kullanıcısıyım.Kalkışkarda biraz nazlı ama sonrasında bi sıkıntı yok.Parasına göre çok iyi mi tercih bundan sonrada başka model tercih edeceğimi sanmıyorum.Dediğim gibi face sayfasına yazın kullanıcılardan fikir almak işinizi kolaylaştırır

• Şu d sınıfı arabada neden d sınıfı tavsiye etmiyorsunuz anlamış değilim.
  • Araçlar donanım, temizlik vs. olarak eşitse, renkte çok kötü değilse ikinci elde renk konusuna çok takılmamak lazım. Çok kötü duruyorsa, kullanırken de satarken de can sıkacak bir renkse ayrı tabi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.