Şimdi Ara

İkinci Üniversite ve Askerlik Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
14.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    onu hiç bilmiyorum hocam. olmazsa p.tesi aöf bürosundan sorarsın ona göre hareket edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: doksandort

quote:

Orijinalden alıntı: avei21

quote:

Orijinalden alıntı: doksandort

quote:

bu sene 4 yıllık sağlık yönetimine girdim adaletten kayıt sildirip. askerlik şubesini aradım. tecil için engel durum yok dendi. ocak ayında üniversite kayıtları ellerine ulaşınca güncelleyeceklermiş tecilimi. onların sisteminde halen adalet okuyor gözüküyormuşum. ocak ayında tecilim olunca haberdar ederim sizi unutmazsam

cevap için teşekkür ederim :) birkaç sorum daha var cevaplarsan çok memnun olurum.benim için çok önemli de.
    1. aöf adaleti hangi ünide okuyordun, neden sildirdin ve sildirmeden kaydın olmuyor muydu, ikisini aynı anda okumaya herhangi bir engel var mı?
    2. 4 yıllık aöf sağlık yönetimi bölümüne ygs'ye girerek mi kaznadın yoksa ikinci üniversite kapsamında sınavsız mı kayıt yaptırdın?
    3. sağlık yönetimi bölümü için hangi üniversiteyi yazdın?
    4. yaş kaç ve adalet bölümüne hangi yılda kayıt yaptırdın?

kusura bakma biraz uzun oldu :)

problem değil :)

1- eskişehir aöf ye kayıtlıydım. aynı anda 2 tane aöf bölümü okumana müsade etmiyorlar o yüzden silindi kaydım
    2-ygs+lys ye girdim. 4 yıllık aöfler için lys yede girmen lazım
    3-aöf eskişehir
    4-yaş 23 . 2013 eylülde yanlış hatırlamıyorsam

cevabın için teşekkkür ederim.peki ben Anadolu üniversitesi aöf adalet okurken tekrardan üniversite sınavına girip aldığım puanla Atatürk üniversitesi aöf lisans bölümlerinden birine yerleşebilir miyim herhangi bir engel var mı? yani 2 tane aöf olacak biri Anadolu aöf 2 yıllık diğeri Atatürk aöf 4 yıllık olacak şekide aynı aynda 2 aöf fakat farklı üniversitelerde herhangi bir engel var mı?

bu arada askerlik işini istersen aöf bürosunda ek-c2 belgesi alarak kendinde tecil edebilirsin.yılbaşına daha 1 hafta işini riske atma istersen.

• quote:

onu hiç bilmiyorum hocam. olmazsa p.tesi aöf bürosundan sorarsın ona göre hareket edersin

Kusura bakmayin biraz uzatiyorum ama adalet kaydını ne zaman sildirdiniz. Lisans tercihlerini yapmadan önce mi yoksa daha önceden mi yoksa lisansı kazandıktan sonra mı sildirdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • doksandort D kullanıcısına yanıt
    lisansa kayıta gittiğimde sildiler. önce bir evrak imzalattılar kaydın silinmesine dair. hemen ardından yeni kayıt yaptılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 23 Aralık 2017; 20:40:36 >
  • quote:

lisansa kayıta gittiğimde sildiler. önce bir evrak imzalattılar kaydın silinmesine dair. hemen ardından yeni kayıt yaptılar

Cevap için teşekkür ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentani

Bu mesaj silindi.
    Bir soruda ben sormak istiyorum izninizle. Üniversite kaydımı sildirmiştim harç yatırmadıgım için askerlik tecilini yapmamışlardı sildirip 2 yıllık tecil hakkı kullandım afdan yararlanıp tekrar kayıt yaptırsam tecil işlemi gerçekleşirmi. Şimdiden teşekkürler.
  • konuyu hortlatmak istiyorum, şimdi arkadaşlar ben ön lisans mezunuyum ve bu dönemde 2. üniversite için açık öğretime kayıt yaptıracağım. aynı zamanda hali hazırda 3. muayene zamanım yaklaşıyor. kilolu oldugumdan 2 sefer erteleme almıştım ve 3. yoklamayı bekliyorum. Eğer 2. üniversite için kayıt yaptırırsam bu 3. yoklamamı engeller mi ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.